Łukasz Szewczyk11.06.2021 (16:35)2 komentarze

Aplikacja TVP Sport dostępna w Samsung Smart TV

• Tuż przed pierwszym gwizdkiem Euro 2020 w Samsung Smart TV zadebiutowała aplikacja TVP Sport.
• Aplikacja, jej interfejs oraz funkcje zostały zoptymalizowane pod system Tizen
Aplikacja TVP Sport w Smart TV / TVP Sport na Samsung Smart TV
Aplikacja TVP Sport w Smart TV / TVP Sport na Samsung Smart TV
Aplikacja TVP Sport jest dostępna dla telewizorów Samsung Smart TV z roczników 2017-2021, w tym dla tegorocznych Neo QLED. Można ją pobrać ze sklepu z aplikacjami. Zgodnie z oficjalnym komunikatem TVP, dzięki aplikacji bezpłatnie obejrzymy m.in. wszystkie transmisje z emocjonujących meczów, w ramach najważniejszego europejskiego turnieju piłkarskiego, który właśnie się rozpoczyna. A niebawem, bo już pod koniec lipca, także zmagania polskiej reprezentacji podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio.
Aplikacja charakteryzuje się prostym, kafelkowym interfejsem, który pozwoli łatwo wyszukać materiały, także według dyscypliny sportowej. Widzowie będą także mogli zdecydować czy chcą oglądać mecz z komentarzem, czy bez. Dostępny będzie plan transmisji, który pomoże wybrać pożądane wydarzenia.

- Cieszymy się, że aplikacja jest już dostępna na naszych telewizorach. Przed nami wielkie piłkarskie emocje, które w połączeniu z dużym ekranem, świetnym dźwiękiem i wysoką rozdzielczością nabiorą nowego wymiaru. Za pośrednictwem serwisu widzowie zyskują dostęp do treści sportowych z różnych dyscyplin i wydarzeń w zapełnienie nowy sposób. Mamy nadzieję, że spodoba się to naszym klientom. Na pewno będzie to jedna z najpopularniejszych aplikacji najbliższych miesięcy - komentuje Jarosław Szponar z firmy Samsung.

TVP Sport na Samsung Smart TV / Fot. materiały prasowe
TVP Sport na Samsung Smart TV / Fot. materiały prasowe
Aplikacja oferuje dodatkowe funkcjonalności m.in. możliwość wyboru jednej z 4 różnych ścieżek dźwiękowych - z komentarzem w języku polskim, angielskim, audiodeskrypcją oraz bez komentarza. Można też sortować materiały wg dyscyplin sportowych oraz dodawać materiały do listy ulubionych.

Komentarze (1 - 2 z 2)

FAJNIE
 1  
Czy aplikacja TVP SPORT ma możliwość transmitowania wydarzeń w 4K ?
 0