Łukasz Szewczyk09.07.2021 (19:50)brak komentarzy

Netflix ogłosił datę premiery drugiego sezonu serialu "Wiedźmin" (plakat)

• Netflix ogłosił, że premiera drugiego sezonu serialu "Wiedźmin" odbędzie się 17 grudnia 2021 r.
Informacja została ujawniona podczas panelu "Talia Przeznaczenia", w którym udział wzięli członkowie obsady: Anya Chalotra, Freya Allan, Mimî M Khayisa i Paul Bullion, a także showrunnerka i producentka wykonawcza Wiedźmina, Lauren Schmidt Hissrich.
Zaprezentowano także plakat zapowiadający drugi sezon Wiedźmina przedstawiający Geralta z Rivii, granego przez Henry'ego Cavilla, i księżniczkę Cirillę z Cintry, graną przez Freyę Allan. Plakat jest dopiero początkiem niespodzianek, które czekają na widzów WitcherConu.

Plakat zapowiadający drugi sezon serialu "Wiedźmin" w Netflixie
Plakat zapowiadający drugi sezon serialu "Wiedźmin" w Netflixie
Oparty na bestsellerowej serii powieści serial "Wiedźmin" to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Historia splecionych losów trzech postaci w niezwykłym świecie Kontynentu, gdzie ludzie, elfy, wiedźmini, krasnoludy i potwory walczą o przetrwanie, a dobro niełatwo jest odróżnić od zła.

W drugim sezonie przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna -- dom jego dzieciństwa w Kaer Morhen. Podczas gdy za jego murami królowie, elfy, ludzie i demony walczą o panowanie na Kontynencie, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym: tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie księżniczka.

Premiera drugiego sezonu serialu "Wiedźmin" w piątek - 17 grudnia 2021 roku na platformie Netflix.