Łukasz Szewczyk29.07.2021 (18:08)brak komentarzy

Netflix potwierdza drugi sezon "Łasucha"

• Netflix potwierdził drugi sezon serialu "Łasuch" składającego się z ośmiu godzinnych odcinków.
"Łasuch" w Netflixie
"Łasuch" w Netflixie
Jim Mickle będzie pełnił funkcję producenta wykonawczego, scenarzysty, reżysera i showrunnera w drugim sezonie. - To było zarówno ekscytujące jak i chwytające za serce móc doświadczyć tego, jak ludzie na całym świecie zakochiwali się w naszym pół chłopcu, pół jeleniu. Nie moglibyśmy być bardziej szczęśliwi, kontynuując naszą współpracę z Netflix i dalej podążając za Gusem i jego przyjaciółmi w ich niezwykłej podróży - mówi Mickle o kontynuacji:


Oprócz Mickle'a, Team Downey - Susan Downey, Robert Downey Jr. i Amanda Burrell - oraz Linda Moran powrócą jako producenci wykonawczy. Evan Moore z Team Downey także ponownie będzie producentem serialu. Oanh Ly ("Chilling Adventures of Sabrina") dołączy jako współproducentka wykonawcza w drugim sezonie.

"Łasuch" jest produkowany przez Team Downey we współpracy z Warner Bros. Television. Serial jest oparty na serii komiksów DC autorstwa Jeffa Lemire.

Pierwszy sezon "Łasucha" miał premierę 4 czerwca 2021 roku; w ciągu pierwszych czterech tygodni obejrzało go 60 milionów gospodarstw domowych.

O serialu: Dziesięć lat temu światem zatrzęsła Wielka Zapaść, która w tajemniczy sposób doprowadziła do powstania hybrydowego gatunku - dzieci, które są częściowo ludźmi, a częściowo zwierzętami. Nie wiedząc, czy hybrydy są rezultatem, czy też może przyczyną siejącego spustoszenie wirusa, wielu ludzi reaguje na nie strachem i przemocą. Gus (Christian Convery) - pół chłopiec, pół jeleń - przez ostatnią dekadę żył bezpiecznie w swoim leśnym schronieniu. Pewnego dnia niespodziewanie poznaje samotnego wędrowca o imieniu Jepperd (Nonso Anozie). Wspólnie wyruszają w pełną niezwykłych przygód podróż po postapokaliptycznej Ameryce w poszukiwaniu odpowiedzi na dręczące ich pytania: o narodziny Gusa, przeszłość Jepperda i prawdziwe znaczenie słowa "dom". Na swojej drodze spotykają nieoczekiwanych sojuszników i wrogów, a Gus szybko odkrywa, że bujny, niebezpieczny świat poza granicami lasu jest o wiele bardziej skomplikowany, niż kiedykolwiek przypuszczał.

W "Łasuchu" występują: Christian Convery jako Gus, Nonso Anozie jako Jepperd, Adeel Akhtar jako Doktor Singh, Will Forte jako Richard, Stefania LaVie Owen jako Niedźwiedzica, Dania Ramirez jako Aimee Eden, Aliza Vellani jako Rani Singh, Neil Sandilands jako Generał Abbot oraz James Brolin jako narrator.