Łukasz Szewczyk03.08.2021 (8:46)23

Platforma Viaplay już dostępna w Polsce. Powstaną trzy polskie seriale

• NENT Group rozpoczyna produkcję trzech pierwszych polskich tytułów fabularnych Viaplay Originals
• Wśród zapowiadanych produkcji znajdują się "Polskie morderczynie"; "Czarny pies" oraz "Wolność jaskółki"
• Nowy serwis streamingowy Viaplay jest dostępny w Polsce od 3 sierpnia

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 23)

Mają fajne seriale jak ktoś lubi skandynawskie klimaty. Serial Pørni to jeden z lepszych seriali jakie oglądałem w ogóle w ostatnich kilku latach.
 7  
Hehehe....z taką jakością i opóźnieniem to tylko pozazdrościć im jeleni którzy to wykupią. Świat idzie do przodu, coraz więcej treści 4k a oni zaskakują widzów 720p.....nikt nie powinien tego kupić!!! Mam tylko nadzieje że C+ nie straci w przyszłości Ekstraklasy na rzecz tego lub jakiegoś innego podobnego tworu...
 6  
Viaplay napisał w komentarzu,Niektóre z naszych sportowych treści dostępne są w jakości 4 K, jednakże dążymy do coraz większej ilości treści dostępnych w formacie 4 K! ???? ????
Jeśli istnieje konkretny sport, który chcielibyście zobaczyć w 4 K, dajcie mi znać, a ja przekażę wasze życzenie naszej drużynie! ???? ????
/ Szymon
 11  
Szkoda, że nie napisali o tym, że w ofercie dołączone są kanały viasat i tv1000.
Tylko dla kogo? Bo abonament tego nie obejmuje.
 1  
Jeśli to prawda że sport będzie maksynalnie w 720p to te całe Viaplay to jest jakiś ponury żart...
 6  
720p? :| Przeciez to nawet wstydliwe dla tych wszystkich znanych ekspertow i komentatorow ktorych Viaplay zlowil w swoje sieci. Pewnie nawet nie pomysleli przyjmujac posadke ze beda komentowac mecze w takiej tragicznej jakosci. Stac ich na prawa sportowe a nie stac na nadawanie w jakosci co najmniej 1080p z solidnym bitrate? Przy takim stanie rzeczy to nawet te 34 zl/m-c jest cena wygorowana.
 4  
Widzę że niektórych przerasta przeczytanie regulaminu Więc wyjaśniam. W ramach subskrypcji można zarejestrować do 5 urządzeń. Zmiany zarejestrowanych urządzeń można dokonać 1 raz na 90 dni i zmiana może dotyczyć tylko 1 urządzenia w tym okresie. Jednocześnie można oglądać na 2 urządzeniach.
 1  
NIE MA MOŻLIWOŚCI się zarejestrować - wywala błąd !!!
To co za platforma skoro nie można się zarejestrować..
 1  
Były już transmisje snookera i niestety potwierdza sie że jakość jest fatalna, a zwłłaszcza na dużym telewizorze. Przy piłce kopanej to będzie jak cofnięcie się o jakieś co najmniej 10 lat wstecz... :/
 2  
Kibica sportowego średnio interesują seriale o psach i jaskółkach
 0