Łukasz Szewczyk03.08.2021 (12:40)7 komentarzy

Jesienią startują Polsat Box Go i Polsat Go. Nowe serwisy i aplikacje VOD oraz telewizja online

• Grupa Polsat Plus od września 2021 roku wprowadza na rynek nowe serwisy i aplikacje VOD i telewizji online
• Polsat Box Go - zastąpi Cyfrowy Polsat Go i Iplę, model abonamentowy, bez reklam.
• Polsat Go - nowy serwis i aplikacja z programami Telewizji Polsat, model bezpłatny z reklamami.
Polsat Box Go i Polsat Go
Od 1 września 2021 roku serwis i aplikacja Ipla oraz Cyfrowy Polsat GO zmienią się w jeden serwis i aplikację - Polsat Box Go. Nieco wcześniej, bo jeszcze w sierpniu 2021 roku, na rynku pojawi się nowy serwis Polsat Go.
- Nasi klienci i widzowie chcą mieć swoje treści i dostęp do nich "tu i teraz", chcą mieć ich pełen wybór, korzystać z nich gdzie, kiedy i na jakim urządzeniu chcą. Polsat Box Go i Polsat Go to dwie świetne aplikacje i serwisy, z bardzo bogatą ofertą do oglądania, nowymi funkcjami, bardzo prostym, przyjaznym wyglądem i wygodne w korzystaniu. 'Go' w nazwie oznacza, że możesz oglądać swoje ulubione treści, gdzie chcesz i kiedy chcesz, bo są dla Ciebie dostępne online - mówi Maciej Stec, Wiceprezes Zarządu Cyfrowego Polsatu i Polkomtela, operatora sieci Plus, Grupa Polsat Plus.

Polsat Box GO
Polsat Box GO
Polsat Box Go (zastąpi Iplę i Cyfrowy Polsat Go) to szeroki wybór treści online i dostępu do nich - ponad 100 kanałów TV, sport, filmy, seriale, rozrywka, informacje, bajki - wszystko w jednym miejscu, dostępne wszędzie, w dowolnym czasie i na wybranym urządzeniu. Polsat Box Go będzie oferował odpłatnie i bez reklam treści Grupy oraz producentów i nadawców zewnętrznych. Abonenci platformy Polsat Box (czyli wcześniej Cyfrowego Polsatu) w ramach posiadanych pakietów telewizyjnych i ofert będą mieli dostęp do Polsat Box Go bez dodatkowych opłat. Dotychczasowi posiadacze płatnych pakietów w Ipli i CP Go, będą mieli je nadal dostępne w ramach Polsat Box Go. Dostęp do oferty kilku prostych pakietów będzie mógł wykupić każdy chętny, nawet niebędący abonentem Polsat Box.

Polsat Box Go będzie miał nowe funkcje i nowy, przejrzysty wygląd. Będzie prosty, intuicyjny i wygodny w obsłudze.
• Serwis prostszy w obsłudze z nową, przejrzystą szatą graficzną.
• Nowy system rekomendacji treści. Teraz jeszcze bardziej dopasowane propozycje filmów i seriali.
• Profile użytkowników - każdy z domowników może mieć własne subkonto.
• Dostęp offline. Wybrane treści można pobrać na telefon lub tablet i oglądać później bez użycia internetu.
• Funkcja Chromecast i AirPlay dla VOD oraz kanałów TV - możliwość wyświetlania na telewizorze tego samego, co ogląda się np. na smartfonie.
• Dane do logowania z zastąpionych serwisów (Ipli i CP Go) - zarówno login, jak i hasło - pozostaną bez zmian.

- Projektując funkcjonalności i wygląd Polsat Box Go zebraliśmy najważniejsze pytania i sugestie użytkowników Ipli i CP Go, jak i uwagi odnośnie innych serwisów działających na rynku. Całkowicie przebudowany, udoskonalony serwis i aplikacja są odpowiedzią na potrzeby oraz wymagania klientów i widzów. Polsat Box Go będzie taki, jaki chcą - wiele funkcji, ale jednocześnie łatwość obsługi, bardzo prosty interfejs i przyjazny wygląd. Najlepsze treści i dostęp do nich w dowolnym miejscu i czasie na wybranym urządzeniu - mówi Grzegorz Janczura, Dyrektor Pionu Projektów Internetowych Grupy Polsat Plus.
Polsat Box Go będzie dostępny pod adresem polsatboxgo.pl oraz w aplikacji na urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS) i telewizorach Smart TV, Android TV, Apple TV, a także na dekoderach. W przypadku Ipli konieczne będzie pobranie nowej aplikacji Polsat Box Go, a Cyfrowy Polsat Go zaktualizuje się automatycznie do wersji Polsat Box Go. Aplikacje będą dostępne w sklepach Google Play, App Store, AppGallery i Smart TV od września 2021.

Polsat GO
Polsat GO
Z kolei Polsat Go (ruszy jeszcze w sierpniu 2021 roku) to nowy serwis i aplikacja, dzięki którym będzie można oglądać treści Telewizji Polsat bezpłatnie w modelu z reklamami. Użytkownicy znajdą w Polsat Go bez żadnych opłat najlepsze treści znane z kanałów Telewizji Polsat. Dzięki temu wszystkie wyemitowane odcinki i sezony ulubionych seriali i programów dostępne będą w jednym serwisie, z którego można korzystać na wielu urządzeniach - komputerach, smartfonach, tabletach oraz telewizorach. Serwis Polsat Go wystartuje w sierpniu.

- Polsat Go powstaje dla widzów - będą mieli dostęp do programów z różnych anten Telewizji Polsat, gdzie, kiedy i na jakim urządzeniu chcą. Otrzymają pełen wybór, a my zapewnimy im najlepsze treści - filmy, seriale, programy rozrywkowe znane z naszych kanałów. To ogromna zmiana dla nas - widzowie będą mogli oglądać nasze programy już nie tylko w telewizji, ale także w internecie, w specjalnej, nowej aplikacji i w serwisie Polsat Go, stworzonych wyłącznie dla treści z anten Telewizji Polsat - mówi Stanisław Janowski, Prezes Zarządu Telewizji Polsat, Grupa Polsat Plus.

Nowy serwis Polsat Go będzie dostępny pod adresem polsatgo.pl oraz w aplikacji na urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS) i telewizorach Smart TV, Android TV i Apple TV. Nowe aplikacje będą dostępne w sklepach Google Play, App Store, AppGallery i Smart TV.

Komentarze (1 - 7 z 7)

Na co komu tradycyjna linearna telewizja ze 150 kanałami i z tysiącami reklam codziennie ?
 8  
Poza logiem nic się nie zmieni. Dalej będzie ta sama kaszanka z długimi reklamami i polskimi celebrytami.
 12  
A może Polsat Box dogada się z Viaplay i dostaniemy Polsat Premium + Viaplay + HBO + Eleven za 60 zł. Do tego LM za 20 zł.
 2  
Teraźniejsze loga są o 100 razy lepsze niz te które mają dać na jesień
 8  
Znaczek "GO" dodawany do nazwy marki to teraz największa nobilitacja i exclusive "kontent". :)
 1  
Ja bym się cieszył, jakby któreś z tych "box & go" zaoferowało pełne pakiety cyfrowego polsatu na łączu dowolnego operatora, a nie tylko światłowodzie Orange, Netii czy Plusa. To byłaby faktycznie nowość, bo zmiany logo to pic na wodę i marketingowa zagrywka.
 2  
A w Netii będą na starych Netia Player
 2