Łukasz Szewczyk05.08.2021 (10:27)8 komentarzy

Startuje CDA TV. Trzy pakiety, wkrótce 4K. Jakie kanały TV w ofercie?

• W poniedziałek (9 sierpnia 2021 roku) startuje CDA TV, nowa usługa transmisji telewizji w modelu OTT
• W ramach nowej usługi przygotowane zostały trzy, różne pakiety tematyczne. Będą one dostępne tylko dla subskrybentów CDA Premium.
CDA.pl CDA Premium
Spółka CDA uruchamia usługę CDA TV. Telewizja w modelu OTT oferowana będzie w trzech wariantach, które różnią się ceną oraz liczbą dostępnych kanałów na żywo. Pakiet Powszechny to plan zawierający podstawowe programy telewizyjne, które muszą się znaleźć w ofercie zgodnie z zasadą "must carry, must offer" i są przeznaczone do powszechnego, nieodpłatnego odbioru. Pakiet ten będzie dostępny w ramach dotychczasowego abonamentu dla użytkowników CDA Premium bez dodatkowych opłat.
Pakiet Start to drugi z wariantów. Będzie on zawierał blisko 40 kanałów telewizyjnych, takich jak np.: Kino Polska, Dizi, Polsat Viasat Nature czy Da Vinci Kids. Za możliwość korzystania z niego użytkownicy zapłacą 4 zł, czyli za cały pakiet CDA Premium + CDA TV miesięczny abonament wyniesie 23,99 zł. W przypadku pakietu Start będzie obowiązywał 14 dniowy, bezpłatny okres testowy.

CDA TV: Pakiet Start (od 9 sierpnia 2021)
CDA TV: Pakiet Start (od 9 sierpnia 2021)
Najwyższym i najbogatszym pod względem oferty programowej jest Pakiet Podstawowy, który zawiera blisko 90 kanałów telewizyjnych. Wśród najciekawszych pozycji programowych można w nim znaleźć m.in. kanały z grupy BBC, Viasat World, stacje History, Crime&Investigation, pakiet kanałów filmowych Filmbox oraz AMC Channel i Sundance Channel. W przypadku tego pakietu użytkownicy CDA Premium będą musieli dopłacić 30 zł. Pakiet Podstawowy nie będzie objęty bezpłatnym okresem testowym.

CDA TV: Pakiet Podstawowy (od 9 sierpnia 2021)
CDA TV: Pakiet Podstawowy (od 9 sierpnia 2021)
CDA TV charakteryzować się będzie prostym modelem rozliczeniowy: miesięczna subskrypcja, którą można w każdej chwili aktywować lub dezaktywować, brak długoterminowych umów i zobowiązań. CDA TV można oglądać na dowolnym urządzeniu: na komputerze pod adresem cda.pl/tv, na urządzeniach mobilnych (dedykowana aplikacja CDA na Androida oraz iOS) oraz na Smart TV (LG, Philips, Sony, Panasonic, Hisense, Toshiba, TCL, Hitachi, JVC, systemy Android, Android TV, Chromecast i inne). Z CDA TV można korzystać także podczas pobytu w krajach Unii Europejskiej.

Większość kanałów nadawana jest w jakości Full HD. Jak zapowiada CDA TV, wkrótce cztery stacje dostępne będą w jakości 4K.

Komentarze (1 - 8 z 8)

W najniższym pakiecie propaganda Russia Today :)
 3  
Russia Today chyba sponsoruje CDA
 3  
Każdy pakiet tv internetowej jest taki sam beznadziejne kanały połowa i tak jest za darmo albo nie po polsku i jeszcze za to płacić? Wolę już HBO go i netflixa
 12  
Tragedia dlaczego nie ma wszystkich kanałów z naziemnej
 3  
Każdy pakiet tv internetowej jest taki sam beznadziejne kanały połowa i tak jest za darmo albo nie po polsku i jeszcze za to płacić? Wolę już HBO go i netflixa
Netflix, hbo, canal+ vod z c+ przez internet i nie potrzebujesz tradycyjnych kanałów tv, taka prawda.
 4  
@bachjedyny bo nie przewiduje tego ustawa Must-carry
 0  
o jak fajnie niema tego antyPOlskiego tvn tak trzymać
 6  
pewnie 4k tak szybko jak Canal + obiecywał a jak 4k w Canal+ Online nie było tak nie ma.
 0