Łukasz Szewczyk16.08.2021 (15:53)13 komentarzy

Ruszył Polsat GO. Filmy, seriale, programy rozrywkowe, sport. Bezpłatnie

• Wystartował Polsat Go
• W ofercie nowego serwisu seriale, programy rozrywkowe, sport oraz inne treści znane z kanałów Telewizji Polsat.
• Bezpłatny dostęp na wielu urządzeniach - komputerach, smartfonach, tabletach oraz telewizorach
Strona główna Polsat GO
Strona główna Polsat GO
- Polsat Go to całkowicie nowy internetowy serwis i aplikacja z treściami wideo dostępny dla wszystkich i bez żadnych opłat. Dzięki Polsat Go internauci mają łatwy i wygodny dostęp do programów z różnych anten Telewizji Polsat, w każdym miejscu i o każdej porze i na wybranym przez siebie urządzeniu - mówi Stanisław Janowski, Prezes Zarządu Telewizji Polsat, Grupa Polsat Plus. - Jeśli ktoś będzie szukał swoich treści, które dotychczas mógł oglądać bezpłatnie w Ipli, to znajdzie je właśnie w Polsat Go- dodaje.
Polsat Go to wygodny serwis typu VOD, w którym online, bezpłatnie w modelu z reklamami można obejrzeć treści Telewizji Polsat - seriale czy programy rozrywkowe, sport i informacje, a także kanały "na żywo" - Polsat oraz TV4. Dodatkowo w ofercie znajduje się kilkaset pozycji filmowych polskiego kina. To wszystko z możliwością kontynuacji oglądania na różnych urządzeniach dla zalogowanych użytkowników. W ramach jednego konta można utworzyć w serwisie wiele profili.

- Zaletą Polsat Go jest przemyślany i wygodny interfejs aplikacji na wszystkich urządzeniach. Nasi użytkownicy zmieniając ekrany podczas oglądania ulubionego serialu nie będą mieli żadnego problemu z jego odnalezieniem - lista 'Oglądaj dalej' na ekranie głównym podpowie od razu jaki odcinek kontynuować. Polsat Go umożliwia współdzielenie konta z naszymi bliskimi - w ramach jednego konta można mieć aż 5 profili. Każdy z inną nazwą i grafiką. Profil ma oddzielne spersonalizowane listy - Oglądaj dalej, Moja lista, Polecane dla Ciebie. Korzystanie z Polsat Go będzie przyjemne i proste dla każdego widza - mówi Grzegorz Janczura, Dyrektor Pionu Projektów Internetowych Grupy Polsat Plus.

Nowy serwis Polsat Go jest dostępny pod adresem polsatgo.pl, a mobilną aplikację można pobrać z Google Play (Android), App Store (iOS) oraz AppGallery (Huawei). Polsat Go jest dostępny także na telewizorach Smart TV, Android TV i Apple TV.

Serwis Polsat Go został w pełni zaprojektowany przez Departament Projektów Internetowych Grupy Polsat Plus.

Przypomnijmy, że we wrześniu ruszy Polsat Box GO, który zastąpi dotychczasową platformę Ipla.

Komentarze (1 - 10 z 13)

I co na to pajacyki z Playera którzy chcą za treści z TVN i TVN7 5 zł miesięcznie
 1  
Pajacyki nic na to. Dalej będą płacić jak będą chcieli oglądać
 4  
A media 2 nie stosuje wolności wypowiedzi i kasuje komentarze. Zwykli syjoniści.
 7  
Fajna zmiana i wszystko za zero super a co na tvn player??
 9  
Beznadzieja, jak dałem aplikacje w tle to już nie mogłem wrócić do otwartej transmisji i musiałem oglądać reklamy od nowa.

7-9 reklam po kilka razy na odcinek to przegięcie. Dobrze, że mam CP i korzyst z CPGO to oglądam to samo bez reklam.

Ale Polsat nie byłby sobą gdyby nie blokował nowych sezonów dla abonentów. Chcą wyciągać kasę po Polsat Premium
 11  
W tym cudzie nie ma opcji zmiany jakości
 6  
to czym sie rozni polsat go od box?
 3  
Nie mogłem założyć tam konta - nie przychodził link aktywacji
 1  
Odpaliłem wczoraj jeden odcinek serialu. Na początek 11 reklam w sumie około 2:30 min. Później w czasie trwania 45 min serialu jeszcze 4 bloki reklamowe po około 8 reklam. Szczerze? Wole płacić playera 30-50 zł/ rok (w promocji) i oglądać bez reklam. PolsatGo tym różni się od TV, że materiały i reklamy oglądamy kiedy chcemy... Jeżeli nic z tym nie zrobią to będzie katastrofa...
 10  
Box rusza od Września i znika cyfrowy polsat a bedzie polsat box
 3