Łukasz Szewczyk03.09.2021 (15:36)3 komentarze

Nowa oferta Canal+ Online z Ligą Mistrzów. Seriale, filmy i sportowe transmisje w Full HD

• Jest już dostępna nowa oferta Canal+ Online dla kibiców
• Mecze Premier League, Ekstraklasy, Ligi Mistrzów UEFA, LaLiga, Ligue 1, Serie A, Ekstraligi, 1. Ligi Żużlowej, NBA oraz tenisowe turnieje cyklu WTA Tour w jednym miejscu
• Wszystkie kanały sportowe dostępne w ofercie Canal+ Online streamują obraz na żywo z częstotliwością 50 kl/s i w jakości 1080p
Canal+ Online
Dostęp do nowej paczki Canal+ z Polsat Sport Premium i Eleven Sports jest oferowany w promocyjnej cenie 35 zł za pierwszy miesiąc i 60 zł za każdy kolejny miesiąc subskrypcji. W ramach oferty użytkownicy otrzymują dostęp nie tylko do wydarzeń sportowych na żywo, ale również do tysięcy treści na życzenie, w tym m.in. nagradzanych seriali i filmów z Polski i ze świata, oryginalnych produkcji CANAL+ (m.in. "Klangor", "Król", "Żmijowisko", "Belfer", "Kruk"), hitów prosto z kina, magazynów sportowych, dokumentów, treści lifestylowych oraz dla programów dla dzieci.
Wszystkie kanały streamujące sport na żywo są dostępne w w jakości 1080p i wyświetlają obraz z częstotliwością 50 kl/s

Dostęp do powyższej oferty można rozszerzyć o dodatkowe opcje HBO lub Netflix. Cena za dostęp do opcji CANAL+ z Polsat Sport Premium, Eleven Sports i HBO wynosi 45 zł za pierwszy miesiąc oraz 70 zł za każdy kolejny. W opcji z dostępem do serwisu Netflix cena powiększy się o 20 zł miesięcznie.

Pakiety Canal+ Online
Pakiety Canal+ Online
Przypomnijmy, że Canal+ online to serwis streamingowy oferujący tysiące seriali i filmów na życzenie oraz informacje i sport na żywo. Za dostęp do oferty serwisu można płacić wygodnie w miesięcznym modelu subskrypcyjnym i bez długoterminowej umowy, korzystać na wielu urządzeniach i odtwarzać treści w dwóch streamach jednocześnie. Z Canal+ online można obecnie korzystać przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną na iOS i Android, dekoder Canal+ Box 4K, aplikację w telewizorze z systemem Android TV i Samsung Smart TV oraz przystawki Android TV i Apple TV.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Za 45zł powinien być pakiet Canal+ łącznie z pakietem Fun&News wtedy to by była rozsądna cena. Do tego sport, wtedy za 60zł byłaby fajna oferta. Uważam, że sport w Polsacie wychodzi lepiej. Nawet za 50zł (obecnie 40zł) dostajemy więcej. No chyba, że ktoś jest nie tylko kibicem, to faktycznie w pakiecie C+ są też filmy wiec wtedy to wyglada inaczej. Tak czy inaczej wreszcie coś się na rynku ruszyło.
 3  
No tak bardzo czekaliśmy na relacje sportowe w Full HD.... żarty???? A co z 4k?
 2  
to dobra cenna za 60 zł masz prawie całą piłkę i jeszcze zwykły canalplus nie ma lepszej oferty
 1