Łukasz Szewczyk06.09.2021 (13:18)1 komentarz

"Billions" wraca z drugą częścią piątego sezonu. Premiera w HBO GO

• Piąty sezon serialu "Billions", z wyróżnionym nominacją do Oscara oraz nagrodą Emmy Paulem Giamattim i zdobywcą Emmy Damianem Lewisem w rolach głównych, wraca do HBO GO z nowymi odcinkami.
Piąty sezon "Billions"
Serial "Billions" opowiada o starciu dwóch silnych i przebiegłych osobowości - ambitnego prokuratora (Paul Giamatti) oraz wpływowego finansisty (Damian Lewis). Każdy z mężczyzn usiłuje za wszelką cenę przechytrzyć przeciwnika i odnieść nad nim ostateczne zwycięstwo. Aby osiągnąć swój cel, obaj uciekają się do podstępów, prowokacji i intryg.
W drugiej części piątego sezonu obecność potężnego miliardera Mike'a Prince'a (Corey Stoll) zaznacza się w Axe Capital i daje Chuckowi Rhoadesowi (Giamatti) potencjalne nowe oręże w walce z Bobbym Axelrodem (Lewis). Dotychczasowe sojusze zostają zerwane, a w ich miejsce tworzą się nowe, przez co wszyscy - od Taylor (Asia Kate Dillon) aż po Wendy (Maggie Siff), zostają wciągnięci w konflikt, który może doprowadzić do zniszczenia wszystkiego, co jest dla nich ważne.

W serialu występują także David Costabile, Condola Rashad, Kelly AuCoin i Jeffrey DeMunn. Jeanane Garafolo wystąpi gościnnie jako Winslow, właściciel legalnego koncernu konopnego.

Serial "Billions" został stworzony i wyprodukowany przez showrunnerów Briana Koppelmana i Davida Leviena. Jednym z twórców jest także Andrew Ross Sorkin. Za międzynarodową dystrybucję serialu odpowiada ViacomCBS Global Distribution Group.Najnowszy odcinek piątego sezonu serialu "Billions" jest już dostępny w HBO GO. Premiera kolejnych odbywać się będzie co tydzień, w poniedziałki. Piąty sezon liczyć będzie łącznie 12 odcinków.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Jeden z lepszych seriali jakie można obejrzeć na HBO. A zresztą HBO to światowa czołówka i tak naprawdę brak tam słabych seriali. Bo na Netflix jest takich sporo.
 4