Łukasz Szewczyk08.09.2021 (15:07)1 komentarz

"Kontrola". Polski serial o miłości dwóch dziewczyn już w Playerze. Zimą kontynuacja serii (wideo)

• "Kontrola" to polski serial, o którym w ostatnich latach mówił cały świat.
• Skromna, kameralna produkcja, opowiadająca o miłości dwóch dziewczyn do tej pory osiągnęła wynik ponad 50 milionów wyświetleń i zdobyła międzynarodowe uznanie.
• Pierwszy sezon jest już dostępny na Player.pl, za kilka miesięcy do serwisu trafi kontynuacja serii, tym razem pod marką Player Original.
"Kontrola". Polski serial o miłości dwóch dziewczyn już w Playerze. Zimą kontynuacja serii (wideo)
"Kontrola" to uniwersalna i poruszająca historia o miłości, opowiedziana w sposób, który podbił serca młodej publiczności na całym świecie. Na pierwszym planie burzliwa miłość dwóch dziewczyn, a w tle studenckie życie, współczesna Warszawa oraz nieprzespane noce pełne wielkich emocji i wyznań.
Produkcja autorstwa i w reżyserii Nataszy Parzymies, studentki Warszawskiej Szkoły Filmowej, początkowo powstała jako etiuda szkolna. Serial okazał się międzynarodowym hitem, który docenili widzowie na całym świecie, między innymi z Brazylii, Indii, USA i Chin. Zagraniczne media piszą o serialu jako o fenomenie ostatnich lat, odważnie i jednocześnie subtelnie pokazującym uczucie między dwoma bohaterkami. W rolach głównych widzowie zobaczyli Adriannę Chlebicką oraz Ewelinę Pankowską.


Pierwszy sezon popularnego serialu właśnie dołączył do biblioteki Player.pl. Kontynuację serii widzowie będą mogli obejrzeć w serwisie już w grudniu 2021 roku.

Komentarze (1 - 1 z 1)

A ci już się wzieli za małpowanie netflixa
 1