Łukasz Szewczyk14.09.2021 (11:25)1 komentarz

Premiera nowego serialu kryminalnego "Układ" w Polsat Box Go (wideo)

• W Polsat Box Go dostępny jest już cały sezon nowego serialu kryminalnego "Układ" na podstawie bestsellerowej powieści Igora Brejdyganta
• W rolach głównych zobaczymy Julię Kijowską i Dawida Ogrodnika, a także Kingę Preis, Mariusza Ostrowskiego, Zbigniewa Zamachowskiego, Zuzannę Zielińską i Sylwię Juszczak-Krawczyk.
Nowy serial "Układ" w Polsat Box Go
"Układ" to trzymający w napięciu thriller polityczny, który wciągnie widzów w mroczny świat tajemnic, władzy i niejasnych zależności. Akcja serialu skupia się wokół policjantki ze stołecznego wydziału zabójstw, której trudno podnieść się psychicznie po dramatycznych życiowych wydarzeniach, znanych widzom z "Rysy". Po przymusowym urlopie komisarz Brzozowska wraca do pracy, gdzie po raz kolejny musi zmierzyć się z własną przeszłością oraz światem pełnym nałogów, szantaży i namiętności. Sprawa okazuje się bardziej skomplikowana niż przypuszczała. Brzozowska, z pomocą porucznika Wareckiego, stara się rozwiązać kolejne tajemnice i rozbić tytułowy układ.
- Zapraszam Państwa serdecznie na "Układ". W serialowej historii odpowiadamy na pytania, które postawiliśmy w "Rysie", a dodatkowo odsłaniamy sieć zależności, które rządzą światem w dobie wszechobecnej inwigilacji i ogólnodostępnego internetu. Jednocześnie jest to jednak opowieść także o tym, że nie wszystko stracone, bo do tego, by wykoleić zło z szyn nieuchronności wystarczy choćby kilkoro odważnych i uczciwych ludzi - mówi Igor Brejdygant, scenarzysta wiodący i autor powieści "Układ".

Nowa 8-odcinkowa produkcja powstała na zlecenie Sony Pictures Television Networks Central Europe we współpracy z Grupą Polsat Plus i jest ekranizacją drugiej z cyklu powieści kryminalnych Igora Brejdyganta - "Układu". Powieść ukazała się w czerwcu 2019 roku i szybko zyskała popularność wśród czytelników, którzy chętnie śledzili zawiłe losy stołecznej policjantki cierpiącej na zaniki pamięci. Zdjęcia do ekranizacji powieści rozpoczęły się w grudniu 2020 roku.

Za reżyserię "Układu" odpowiada Leszek Dawid ("Jesteś bogiem", "W głębi lasu", "Pakt"). Scenarzystą wiodącym serialu jest autor powieści - Igor Brejdygant ("Paradoks", "Zbrodnia", "Ultraviolet", "Szadź"), drugim scenarzystą - Bartosz Janiszewski ("Ultraviolet", "Wataha"). Serial wyprodukowała firma Endemol Shine Polska.Produkcja jest dostępna w całości wyłącznie w serwisie Polsat Box Go, dla użytkowników pakietu Polsat Box Go Premium. Promocyjna cena pakietu to 30 zł za 30 dni. Serial można oglądać w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl, a także w aplikacji na: urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS), telewizorach Smart TV, Android TV, Apple TV oraz dekoderach.

Komentarze (1 - 1 z 1)

jak polskie policjantki choć w 10% są takie jak ta pani to broń boże chroń ten kraj
 1