Łukasz Szewczyk16.09.2021 (18:22)2 komentarze

Przedpremierowe odcinki produkcji Polsatu na platformie Polsat Box Go

• Nowy serwis Polsat Box Go (wcześniej Ipla) gwarantuje dostęp do przedpremierowych odcinków popularnych seriali oraz programów telewizji Polsat.
• Co w ofercie?
Prapremiery w Polsat Box Go
Polsat Box Go to internetowy sewis zapewniający dostęp do wielu pozycji serialowych oraz programów rozrywkowych, także przed ich emisją w telewizji. W pakiecie Polsat Box Go Premium można już zobaczyć premierowe odcinki najnowszego serialu komediowego z jesiennej ramówki Telewizji Polsat - "Kuchnia" z Tomaszem Karolakiem i Martą Żmudą-Trzebiatowską w rolach głównych. Kolejne odcinki pojawią się w Polsat Box Go co sobotę, na tydzień przed premierą telewizyjną. Serial opowiada historię życiowych i zawodowych perypetii grupy kucharzy renomowanej restauracji, specjalizującej się w kuchni francuskiej. Młody bohater serialu, początkujący kucharz Maks (Patryk Cebulski), to mistrz wpadek powodujących nieoczekiwane konsekwencje. W połączeniu z humorystycznymi dialogami, szczyptą miłości i aromatami francuskich potraw to pozycja, która z pewnością zainteresuje niejednego widza. Za reżyserię i scenariusz odpowiada Okił Khamidov.
Polsat Box Go to również dostępne przed premierą telewizyjną seriale znane z anten stacji Polsat i TV4. Kolejne perypetie tytułowych "Przyjaciółek" można oglądać z tygodniowym wyprzedzeniem, w każdy czwartek. Sukcesy, porażki oraz nieprzewidywalne sploty zdarzeń sprawiły, że Inga, Zuza, Anka, Patrycja i Dorota od lat są dla siebie nieocenionym wsparciem, a ich losy z zapałem śledzi rzesza fanów.

"Komisarz Mama" to drugi sezon historii pełnej zaskakujących zdarzeń i kryminalnych zagadek. Maria Matejko jest świetną śledczą oraz samotną mamą czwórki nieokiełznanych urwisów. Jak poradzi sobie z kolejnymi nieoczekiwanymi sytuacjami można sprawdzić w każdą środę. Nowe odcinki udostępniane są w serwisie w środy, na tydzień przed emisją w TV.

Jesienna ramówka to również emitowane codziennie znane propozycje programowe m.in.: "Gliniarze", "Pierwsza miłość", "Policjantki i policjanci", "Sprawiedliwi - wydział kryminalny", "Święty", które do pakietu Polsat Box Go Premium trafiają z jednodniowym wyprzedzeniem w stosunku do emisji w telewizji.

Ponadto premierowe odcinki programu "Nasz nowy dom", jednej z najchętniej oglądanych pozycji Telewizji Polsat, można oglądać wcześniej niż w TV, z siedmiodniowym wyprzedzeniem, w każdy czwartek. Katarzyna Dowbor i jej niezastąpiona ekipa zaproszą widzów na kolejne pełne emocji i wzruszeń odcinki programu zmieniającego życie Polaków na lepsze.

Wśród innych nowości tej jesieni użytkownicy Polsat Box Go znajdą także seriale premium, m.in.: "Układ" z Julią Kijowską i Dawidem Ogrodnikiem, "Osaczony" z Leszkiem Lichotą i Erykiem Lubosem, "Cień" z Krystianem Wieczorkiem czy "Mecenas Porada" z Aleksandrą Domańską, które zostały udostępnione w całości i można je obejrzeć tylko w serwisie Polsat Box Go.

Fani show i programów rozrywkowych Telewizji Polsat znajdą je w serwisie Polsat Box Go, także w pakiecie Polsat Box Go Premium, wkrótce po emisji w telewizji. Wśród nich m.in. "Family Food Fight. Pojedynek na smaki", "Love Island. Wyspa miłości","Ninja Warrior Polska", "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" czy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

W pakiecie Polsat Box Go Premium, oprócz przedpremier Telewizji Polsat i najnowszych seriali premium: "Układ", "Osaczony", "Cień", "Mecenas Porada", widzowie odkryją tysiące filmów i programów dla każdego w formule VOD, kinowe hity (wybrane także w jakości 4K, m.in.: "Parasite", "Paddington2", "Ślicznotki"), najlepsze polskie i zagraniczne seriale, ponad 100 kanałów TV oraz bogatą bibliotekę bajek i rozrywki, a wszystko to bez reklam. Pakiet włącza również opcję "pobierz" pozwalającą na zapisywanie wybranych plików na urządzeniach mobilnych i oglądanie ich offline.

Polsat Box Go to nowy serwis, który zastąpił Iplę i Cyfrowy Polsat Go,

Komentarze (1 - 2 z 2)

Ta chwila musi nadejść szybko, bo w środę, 3 listopada o godz. 21:05 ostatni przed przerwą zimową odcinek „Komisarz Mama”, a tydzień później (10 listopada) o tej samej porze startuje nowość Polsatu od Aleksandry Domańskiej, Antoniego Pawlickiego i Radosława Pazury - „Mecenas Porada”. Będą emitować zarówno 1. serię, jak i 2., w sezonie od 10 listopada 2021 do 1 czerwca 2022 (30 odcinków). Czyżby „Mecenas Porada” to będzie najnowszy hit Polsatu, tak jak Kiepscy, Przyjaciółki, W rytmie serca i Kowalscy?
 0  
Ta chwila musi nadejść szybko, bo w środę, 3 listopada o godz. 21:05 ostatni przed przerwą zimową odcinek „Komisarz Mama”, a tydzień później (10 listopada) o tej samej porze startuje nowość Polsatu od Aleksandry Domańskiej, Antoniego Pawlickiego i Radosława Pazury - „Mecenas Porada”. Będą emitować zarówno 1. serię, jak i 2., w sezonie od 10 listopada 2021 do 1 czerwca 2022 (30 odcinków). Czyżby „Mecenas Porada” to będzie najnowszy hit Polsatu, tak jak Kiepscy, Przyjaciółki, W rytmie serca i Kowalscy?
Oprócz „Mecenas Porady” w listopadzie startują 2. sezon serialu „Kowalscy kontra Kowalscy” z debiutem Jerzego Bończaka na czele, który będzie emitowany w tydzień po zakończeniu „Kuchni - Smacznej Komedii”, a także długo oczekiwany serial „Osaczony” z Leszkiem Lichotą, Iloną Ostrowską, Marią Dębską-Bosak i Erykiem Lubosem w rolach głównych. Oba seriale startują w sobotę, 13 listopada 2021 roku. „Kowalscy kontra Kowalscy” będą emitowane w soboty o godz. 20:05 i 20:35, a „Osaczony” - w soboty po godz. 23:00. Nie zapomnij!!!
 0