Łukasz Szewczyk24.09.2021 (10:07)brak komentarzy

"Doom Patrol powraca z nowym sezonem. Pierwsze odcinki już dostępne w HBO GO

• Nietypowa grupa komiksowych superbohaterów "Doom Patrol" powraca w nowym sezonie. Przed nimi kolejne wyzwania i kłopoty.
• Odcinki nowego, trzeciego sezonu serialu już są dostępne w HBO GO.
Trzeci sezon "Doom Patrol"
"Doom Patrol" to serial oparty na popularnym komiksie, przedstawiający perypetie nietypowej grupy superbohaterów DC Universe. Produkcja śledzi losy grupy Doom Patrol, w skład której wchodzą: Robotman aka Clifford "Cliff" Steele, Negative Man aka Larry Trainor, Elasti-Woman aka Rita Farr oraz Crazy Jane. Każdy z nich przeżył straszny wypadek, który spowodował okaleczenia i oszpecenia, ale dał również nadludzkie zdolności.
Trzeci sezon rozpoczyna się konfrontacją Dorothy (Abi Monterey) z Candlemakerem, co prowadzi do druzgocących następstw. Doom Patrol znajduje się na rozdrożu i każdy z jego członków walczy o swoją tożsamość i przyszłość. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy Madame Rouge (Michelle Gomez) przybywa wehikułem czasu z bardzo konkretną misją... gdyby tylko jeszcze o tym pamiętała.

W serialu "Doom Patrol" występują: Brendan Fraser, Matt Bomer, April Bowlby, Diane Guerrero, Joivan Wade, Timothy Dalton oraz Abi Monterey. W trzecim sezonie zobaczmy także Michelle Gomez.

Twórcą serialu jest Jeremy Carver. Scenariusz produkcji oparty został na losach bohaterów stworzonych dla DC przez Arnolda Drake'a, Boba Haneya i Bruna Premianiego. Za produkcję odpowiedzialni są Jeremy Carver, Geoff Johns, Greg Berlanti, Sarah Schechter i Chris Dingess (Agentka Carter, Eastwick, Kevin Saves the World) oraz Tamara Becher-Wilkinson. Serial wyprodukowany został przez Berlanti Productions we współpracy z Warner Bros. Television.Pierwsze trzy odcinki nowego, trzeciego sezonu serialu "Doom Patrol" już są dostępne w serwisie HBO GO. Kolejne odcinki dodawane będą co tydzień, w czwartki. Sezon liczy 10 odcinków.