Łukasz Szewczyk01.10.2021 (14:26)2 komentarze

Polska edycja gejowskiego show randkowego "Prince Charming" w Playerze. Kiedy premiera? (wideo)

• We wtorek (12 października 2021 roku) w serwisie Player.pl zadebiutuje jedna z głośniejszych premier pod marką Player Original.
• Jacek Jelonek, tytułowy "Prince Charming", szuka swojego wymarzonego partnera pośród 13 singli w willi w słonecznej Hiszpanii.
• Program poprowadzi influencerka i podróżniczka, Aggie Lal
Jacek Jelonek - pierwszy polski tytułowy „Prince Charming” / Fot. Player.pl
Jacek Jelonek - pierwszy polski tytułowy „Prince Charming” / Fot. Player.pl
Wakacje, piękna willa i gorący klimat Hiszpanii to warunki sprzyjające nawiązywaniu bliskich relacji. Taki cel mają uczestnicy pierwszej polskiej edycji "Prince Charming" - programu, w którym zdecydowanie najważniejsza jest miłość. Uczestnicy programu spędzą ze sobą blisko miesiąc. Będą zabiegać o względy 34-letniego Jacka, atrakcyjnego mężczyzny, który - podobnie jak reszta - poszukuje tego jedynego.
- Mocno kibicujemy temu projektowi od samego początku. To odważny program, w którym znaleźli się równie odważni uczestnicy. Mam nadzieję, że widzowie, podobnie tak jak my, docenią wyjątkowych bohaterów tego show, dadzą szansę im i będą trzymać kciuki, by nagroda główna - miłość - trafiła w najodpowiedniejsze ręce - komentuje Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV i Player.pl.


Wszyscy kandydaci zamieszkają razem w luksusowej willi, w której im bliżej finału, tym bardziej temperatura i poziom testosteronu wzrastają. Tytułowy "Prince Charming" będzie zabierał wybranych mężczyzn na randki, ale i równolegle będzie żegnał się z uczestnikami, z którymi nie uda mu się nawiązać bliższej relacji. Wspólnie spędzony czas zweryfikuje każdą znajomość i rodzące się uczucie. Miłość jest uniwersalna, każdy na nią zasługuje. Czy w programie uda ją się komuś odnaleźć?

- Mamy nadzieję, że w bliskiej przyszłości obecność różnych orientacji seksualno-romantycznych i tożsamości płciowych nie będzie wywoływać sensacji, a każdy_a będzie w mediach mieć swoją reprezentację. "Prince Charming" to pierwszy krok w tym kierunku - cieszymy się, że tworzycie lepszy, bardziej kolorowy świat mediów - komentuje Miłosz Przepiórkowski, członek zarządu Lambda Warszawa.

Aggie Lal i Jacek Jelonek w polskiej edycji "Prince Charming” / Fot. Player
Aggie Lal i Jacek Jelonek w polskiej edycji "Prince Charming” / Fot. Player
Prowadzącą i dobrym duchem dla uczestników będzie podróżniczka i influencerka, Aggie Lal, na co dzień mieszkająca w Los Angeles.

Seria składająca się z 21 odcinków zadebiutuje w serwisie Player.pl już 12 października 2021 roku, gdzie w każdy wtorek i czwartek emitowane będą kolejne odcinki programu. Za produkcję formatu odpowiada firma Jake Vision.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Szkoda, że nie będzie na tvn7 lub na ttv :/
 17  
mmmmm...wreszcie!!!!!
 17