Łukasz Szewczyk04.10.2021 (15:00)4 komentarze

Mata zagrał na lotnisku Bemowo. Premiera koncertu w Canal+ Online

• Mata, jeden z najpopularniejszych muzyków młodego pokolenia, zagrał na warszawskim Lotnisku Bemowo
• Premiera koncertu oraz dodatkowe materiały w Canal+ Online
Mata koncert
Październikowy występ Maty na warszawskim Lotnisku Bemowo przeszedł do historii jako największe pod względem frekwencji wydarzenie w historii polskiego hip-hopu. Premierowy koncert był jedynym ze specjalną oprawą i spektakularnymi efektami specjalnymi, podczas którego uczestnicy usłyszeli na żywo utwory z drugiego solowego albumu Michała - "Młodego Matczaka".
Mając dopiero 21 lat, Mata stał się już muzykiem kultowym. Jego utwór "Patointeligencja" był szeroko komentowany, nie tylko przez środowisko muzyczne, a debiutancki album artysty "100 dni do matury" uzyskał status poczwórnej platynowej płyty. Wszystkie single promujące album "Młody Matczak" okazały się numerem jeden w Polsce na wszystkich platformach streamingowych. Rekordowa przedsprzedaż przełożyła się na podwójnie platynowe wyróżnienie jeszcze przed premierą krążka. Sam artysta, jako pierwszy polskojęzyczny twórca w historii, trafił ze swoim utworem "Kiss cam (podryw roku)" na globalną listę Global 200 Excl. US magazynu Billboard. We wrześniu jako pierwszy żyjący polski artysta przebił barierę 2 milionów słuchaczy na platformie Spotify.

W sobotę (9 października 2021 roku) na platformie Canal+ Online pojawi się nie tylko zapis całego wydarzenia, ale również materiały dodatkowe. Telewizyjna emisja koncertu 10 września w Canal+ Online.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Przestańcie promować tego chama, to czysta patologia. Media teraz wylansują każdą kreaturę, nawet wyjca bez głosu i odrobiny talentu.
 3  
@michu ma rację ja już nawet przestałem odróżniać tych wszystkich Taco, Mata, Ekipa. Jedna kupa od drugiej niewiele się różni. Po co to jeszcze promować?
 9  
Puściliby koncert JEAN MICHEL JARRE'A
 4  
Najgorsze, że nawet Nowości na spotify nie da się posłuchać, bo te wszystkich maści maty itp produkują tyle gó....a, że ma się ochotę pier...ć smartfonem o bruk.
 6