Łukasz Szewczyk11.10.2021 (16:20)5 komentarzy

Świąteczna komedia romantyczna Polsatu "To musi być miłość" od listopada w kinach (wideo)

•W listopadzie na ekrany kin wejdzie świąteczna komedia romantyczna pt. "To musi być miłość".
• W gwiazdorskiej obsadzie znaleźli się m. in. Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Anna Smołowik, Ina Sobala, Rafał Królikowski, Mateusz Rusin, Małgorzata Zajączkowska i Jan Englert.
Świąteczna komedia romantyczna Polsatu "To musi być miłość" od listopada w kinach (wideo)
- Widz poczuje się w kinie jak na emocjonalnym rollercoasterze - w jednej chwili będzie ronił łzy wzruszenia, aby po chwili wybuchnąć śmiechem. Myślę, że każdy - singielki, zakochani czy partnerzy w wieloletnich związkach - odnajdą w naszym filmie cząstkę siebie - tak o "To musi być miłość" mówi Małgorzata Kożuchowska.
Akcja filmu rozgrywa się w magicznym czasie między Świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem. Miłosne zawirowania sprowadzają trzy siostry do nastrojowego Sopotu, gdzie w ramach rodzinnych obrad muszą zdecydować, co dalej z ich życiem romantycznym. Choć pobyt rozpoczynają na kanapie, w stylu Bridget Jones, muszą szybko ustalić plan działania, bo ich faceci właśnie przyjechali do miasta błagać o drugą szansę. Jednak, aby odzyskać zaufanie sióstr, będą musieli odpokutować swoje grzeszki i ponownie zdobyć ich serca. Czy im się to uda?


"To musi być miłość" jest przede wszystkim pełną humoru i wzruszeń komedią romantyczną, ale także uniwersalną opowieścią o sile więzów rodzinnych i niesamowitej mocy prawdziwej przyjaźni.

Za produkcję odpowiada Akson Studio oraz koproducenci: Telewizja Polsat, Cyfrowy Polsat i Polkomtel. Film współfinansowany jest przez Polski Instytut Sztuki Filmowej a do kin wprowadza go Dystrybucja Mówi Serwis.

Kinowa premiera - 5 listopada 2021 roku.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Wcale nie brzmi jak podróba „To właśnie miłość”. Wcale…
 6  
komedia Polsatu??? A to nie dziękuję...
 4  
Po zwiastunie widać że to kicha jak wszystkie polskie komedie świąteczne.
 4  
Chętnie zobacze
 3  
To nieprawda, że Karelak gra w połowie polskich filmów i seriali.
 1