Łukasz Szewczyk18.11.2021 (13:12)brak komentarzy

Spotify wprowadza Teksty globalnie dla wszystkich użytkowników

• Spotify Teksty to interaktywne doświadczenie, którym użytkownicy mogą dzielić się między sobą.
• Nowa opcja jest tdostępna dla użytkowników Free i Premium na całym świecie.
Spotify
Spotify Teksty jest obecnie dostępne dla użytkowników na 28 rynkach, umożliwiając im śledzenie tekstu ich ulubionych utwór w czasie ich odtwarzania. Z nowej funkcji będą mogli skorzystać wszyscy fani muzyki korzystający ze Spotify na urządzeniach z systemem iOS i Android, komputerach oraz konsolach do gier i telewizorach. Nowa opcja jest dostępna dzięki nawiązaniu przez platformę współpracy z Musixmatch, dzięki czemu użytkownicy otrzymali dostęp do obszernej biblioteki utworów.
Jak znaleźć słowa piosenek dzięki Tekstom?

• W aplikacji mobilnej Spotify: Stuknij w "Teraz odtwarzane" na utworze. Podczas słuchania, przesuń palcem w górę od dołu ekranu, zobaczysz tekst utworu, który jest przewijany w czasie rzeczywistym w trakcie odtwarzania utworu. Aby udostępnić, po prostu dotknij przycisku "Udostępnij" na dole ekranu z tekstami piosenek, a następnie wybierz tekst, który chcesz udostępnić - i gdzie chcesz go udostępnić za pośrednictwem platform innych firm.

• W aplikacji desktopowej Spotify: Na pasku "Teraz odtwarzane", kliknij na ikonę mikrofonu podczas odtwarzania utworu. Zobaczysz tekst utworu, który przewija się w czasie rzeczywistym podczas odtwarzania utworu.

• W aplikacji SpotifyTV: Otwórz "Teraz odtwarzane" na utworze . Przejdź do prawego rogu do "przycisku Tekst" i wybierz, czy chcesz włączyć tekst piosenki. Po włączeniu, zobaczysz tekst piosenki na ekranie

Teksty piosenek za pomocą funkcji Spotify Teksty są dostępne na urządzeniach z systemem iOS i Android, na komputerach stacjonarnych, konsolach do gier* i telewizorach, dzięki czemu miliony fanów mogą teraz nawiązać jeszcze głębszy kontakt z ulubioną muzyką i artystami.