Łukasz Szewczyk22.11.2021 (12:18)brak komentarzy

Stopklatka i Zoom TV w ofercie FilmBox+

• Kanały naziemne Stopklatka i Zoom TV dołączyły do oferty platformy wideo na żądanie FilmBox+.
FilmBox+
Tym samym Stopklatka i Zoom TV poszerzyły ofertę FilmBox+ do czternastu kanałów telewizyjnych z portfolio Kino Polska TV / SPI International, do których użytkownicy usługi mają dostęp przez cały czas.
- Uzupełnienie oferty FilmBox+ o kanały naziemne Stopklatka i Zoom TV, które od lat cieszą się dużą popularnością wśród polskich widzów, to duży krok naprzód w rozwoju oferty programowej naszej platformy. W niedalekiej przyszłości pozwoli nam to poszerzyć ofertę VOD o najpopularniejsze formaty dostępne w tej chwili wyłącznie w kanałach telewizyjnych - mówi Wojciech Szupelak, Digital Development Manager Kino Polska TV SA.

Na ofertę programową FilmBox+ dostępną na życzenie składa się kontent od największych dystrybutorów na świecie - w tym tysiące hollywoodzkich hitów kinowych z udziałem aktorskich gwiazd oraz perełki kina niezależnego - a także rozrywka tematyczna (np. unikatowe filmy dokumentalne). Usługa jest dostępna poprzez stronę filmbox.com, dedykowaną aplikację na urządzenia mobilne oraz aplikacje w telewizorach.

- Platformę FilmBox+ zintegrowaliśmy już z 10 operatorami z Europy, dzięki czemu docieramy do prawie 300 000 użytkowników. Liczymy na to, że wkrótce do tego grona dołączą również polscy operatorzy - dodaje Wojciech Szupelak.