Łukasz Szewczyk23.11.2021 (23:18)2 komentarze

Polska premiera koncertu Adele "One Night Only" w Polsat Box Go

• "Adele: One Night Only" to kameralny koncert z Los Angeles z gwiazdorską publicznością i ujmująca rozmowa Adele z Oprah Winfrey.
• Polscy fani mogą je obejrzeć wyłącznie w Polsat Box Go
Polska premiera koncertu Adele "One Night Only" w Polsat Box Go
"Adele: One Night Only", wydarzenie dostępne ekskluzywnie w Polsat Box Go, to kameralny występ Adele przed bliskimi przyjaciółmi i gwiazdorską publicznością, który został nakręcony przed gmachem kultowego obserwatorium w Griffith Park w Los Angeles. W trakcie koncertu gwiazda zaśpiewała piosenki z najnowszej płyty "30", której premiera miała miejsce w piątek, 19 listopada 2021 roku, w tym hit "Easy On Me", a także kilka największych przebojów z poprzednich albumów, w tym "Hello".
Koncert wzbogaca wyczekiwana przez fanów na całym świecie rozmowa Adele z Oprah Winfrey, podczas której artystka odpowiedziała na wiele pytań, nie tylko związanych z twórczością i karierą muzyczną, ale także życiem prywatnym. "Byłam podekscytowana spotkaniem z Adele i cieszę się, że jest tak prawdziwa i życiowa, jak wierzymy, że jest" - skomentowała na Twitterze Oprah Winfrey tuż po rozmowie z gwiazdą.

Wydarzenie z powracającą w wielkim stylu na światową scenę Adele, jest już dostępne w serwisie Polsat Box Go. Można je oglądać w pakiecie Polsat Box Go Premium na polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na komputerach, urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS), w telewizorach Smart TV, Android TV, Apple TV, w Amazon FireTV i dekoderach.

Od 10 do 16 grudnia wydarzenie specjalne "Adele: One Night Only" będą mogli oglądać także abonenci telewizji satelitarnej, posiadający dostęp do Pakietu VOD w Polsat Box, w ramach VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej.

Komentarze (1 - 2 z 2)

W Netii oczywiście w dekoderach nie ma Polsat Box Go ...
 1  
"Koncert wzbogaca wyczekiwana przez fanów na całym świecie rozmowa Adele z Oprah Winfrey," wyczekiwana? głupoty gadały aż uszy więdły. ps - rozumiem, że w FHD, z dźwiękiem 5.1 jak w CBS?
 1