eWejściówki.pl24.11.2021 (11:19)brak komentarzy

W Black Friday postaw na teatralne doświadczenia

Black Friday kusi promocjami, które zachęcają wielu do zakupu ubrań czy przedmiotów. W tym roku portal eWejściówki.pl chciałby zachęcić Was do rozważnego konsumowania - emocje i czas z bliskimi zostaną w pamięci dużo dłużej, niż kolejna para butów.
eWejściówki.pl - Black Friday w teatrze
W ramach teatralnego Black Friday bilety na najlepsze spektakle będą przecenione nawet o -60%. W ofercie znajdziecie teatry z Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia i Łodzi. Akcja potrwa 4 dni od piątku do poniedziałku (26-29 listopada).
Wiemy już o kilku teatrach, które dołączyły do akcji. Poniżej zdradzamy kilka z nich...

WARSZAWA

Warszawskie teatry dołączyły licznie do Black Fridayowej akcji, począwszy od tych największych i prestiżowych, a na niezależnych teatrach kończąc. Jedną z bardziej atrakcyjnych opcji jest Teatr Ateneum, gdzie prawie wszystkie bilety na grudniowe spektakle zostaną przecenione o -50%. Znajdziecie tam zarówno komedie, jak i ambitne dramaty. Warto!
Jeśli chcielibyście zobaczyć na scenie najbardziej rozpoznawalnych i lubianych aktorów, zdecydowanie polecamy Teatr Capitol, Spektaklove oraz Garnizon Sztuki. W każdym z nich dostępne będą bilety w promocyjnych cenach na kilka spektakli.
Ambitna rozrywka to coś dla Ciebie? Wybierz Teatr Narodowy, Nowy Teatr czy Polską Operę Królewską. Miłośników sztuk współczesnych z pewnością powinny zachęcić promocyjne spektakle w TR Warszawa, Teatrze STUDIO czy Teatrze Powszechnym.
Wszystkie promocje pojawią się TUTAJ 26 listopada.

KRAKÓW

Na Black Friday w krakowskim repertuarze znajdziecie komedie, dramaty, a nawet stand-up! Teatry, które zdecydowały się na obniżkę cen biletów o pół ceny lub więcej, to m.in. Teatr im. Juliusza Słowackiego, Teatr Ludowy oraz Teatr KTO.
W ramach akcji promocyjnej zachęcamy do odkrywania teatrów, w których nie mieliście jeszcze okazji gościć. Teatr Bakałarz, Scena Supernova, a może Teatr Przypadków Feralnych? To tylko kilka pozycji, spośród których możecie wybierać. Jeśli szukacie komedii, wypatrujcie promocji w Teatrze Praska 52. A jeśli stand-up to Wasza ulubiona forma występu, czekajcie na przecenione bilety od Marcin Zbigniew Wojciech Stand-up.
Wszystkie promocje pojawią się TUTAJ 26 listopada.

POZNAŃ

Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki to instytucja kultury, która cieszy się w Polsce bardzo dobrą sławą. Jeśli jesteście z Poznania, koniecznie skorzystajcie z okazji - biletów w tak niskiej cenie nie dostaniecie w żadnym innym terminie!
Jeśli kochacie muzykę, wypatrujcie obniżek cen w Fabryce Sztuki - znajdziecie je na wydarzenia takie jak "Sopranissimo Grudniowo" czy "Speaking Concert - Wielka Cisza, rzecz o Beethovenie". Bilety będą przecenione aż o -30%!
Z kolei dla tych, którzy najbardziej lubią się śmiać, mamy coś wyjątkowego. Warszawski Teatr Capitol odwiedzi Poznań już niedługo, a w ramach teatralnego Black Friday bilety na ich spektakle będą dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach.
Wszystkie promocje pojawią się TUTAJ 26 listopada.

WROCŁAW

Widzowie z Wrocławia również mają na co czekać. Najlepsze teatry dołączyły do akcji, m.in. Teatr Polski we Wrocławiu. Bilety będą przecenione nawet o -33% na spektakle "Kaligula" oraz "Białe małżeństwo".
Szukających solidnej porcji śmiechu zapraszamy do ATM Scena na Bielanach. Zachęcamy do wspólnego wieczoru z rodziną, drugą połówką czy przyjaciółmi - bilety będą przecenione o ponad -50%.
A jeśli wolicie spektakle dramatyczne, koniecznie miejcie na oku Wrocławski Teatr Współczesny. Bilety na spektakle "Nagasaki" oraz "Pogłosy" będą przecenione aż o -60%!
Wszystkie promocje pojawią się TUTAJ 26 listopada.

ŁÓDŹ

Mieszkańcy Łodzi, dla Was też coś mamy! Jeśli lubicie Teatr Kamila Maćkowiaka lub nie mieliście jeszcze okazji go odwiedzić, w Black Friday koniecznie miejcie ten teatr na oku. Na eWejściówki.pl pojawią się bilety na spektakle w najbliższych miesiącach będą dostępne w cenie obniżonej o -20%. Polecamy!
Wszystkie promocje pojawią się TUTAJ 26 listopada.

Polecamy