Łukasz Szewczyk08.12.2021 (13:07)3 komentarze

Canal+ Online z promocjami na Święta

• Z okazji zbliżających się Świąt Canal+ przygotował specjalne promocje na dostęp do świata Canal+ w serwisie Canal+ Online.
promocja
Do końca grudnia dostęp do Canal+ będzie oferowany w cenie 20 zł za 2 miesiące. Klienci będą mogli skorzystać również z promocyjnych ofert na dostęp do paczki Canal+ Online z Netflix oraz Canal+ online z HBO GO.
Fani filmów i seriali będą mogli skorzystać również z promocyjnej oferty łączonej Canal+ Online z Netflix, Canal+ Online z HBO lub Canal+ Online z Netflix i HBO:
Canal+ online z Netflix w cenie 40 zł za pierwszy miesiąc (w opcji Netflix "Standard"), 20 zł za drugi miesiąc (dzięki promocji na podstawowy pakiet CANAL+) i 65 zł za kolejne miesiące
Canal+ online z HBO w cenie 30 zł za pierwszy miesiąc, 10 zł za drugi miesiąc (dzięki promocji na podstawowy pakiet CANAL+) i 55 zł za kolejne miesiące
Canal+ online z Netflix i HBO w cenie 50 zł za pierwszy miesiąc, 30 zł za drugi miesiąc (dzięki promocji na podstawowy pakiet CANAL+) i 75 zł za kolejne miesiące

Canal+ Online gwarantuje dostęp do szerokiego wachlarza seriali i filmów z Polski i ze świata, produkcji od największych wytwórni filmowych (m.in. FOX, Warner Bros, DreamWorks, Disney, Universal), hitów kinowych, oryginalnych produkcji Canal+ (m.in. "Planeta Singli", "The Office PL", "Klangor", "Król", "Żmijowisko", "Belfer", "Kruk") oraz wydarzeń sportowych, w tym m.in. rozgrywek PKO BP Ekstraklasy, Premier League, LaLiga, Ligue 1, NBA, PGE Ekstraligi i eWinner 1. Ligi Żużlowej czy turniejów tenisowych cyklu WTA Tour.

W grudniowej ofercie Canal+ poznają kolejne miłosne perypetie bohaterów serii "Planeta Singli. Osiem historii". W ofercie nie zabraknie oczywiście seriali kryminalnych (m.in. "Zwyczajna Kobieta", "Grzesznica 4", "Bastion"), sensacji ("Small World"), pozycji dla fanów fantasy ("La Brea", "Fantasy Island") oraz doskonałych dokumentów i filmów (m.in. "Listy do M. 4").

Komentarze (1 - 3 z 3)

Jak dla mnie lepszą i ciekawszą opcją jest pakiet canal + online z hbo go niż Netflix.
 5  
w canal+ będzie nowe oprogramowanie w dekoderach ultra box 4k od 10 grudnia ponoć będzie można układać własną listę kanałów jestem w szoku ale uwierzę jak ustawię kanały po swojemu pewnie będzie gdzieś haczyk.
 4  
A czemu tylko Canal+ Online?? a na satelicie nic???
 1