eWejściówki.pl15.02.2022 (11:42)brak komentarzy

Na co do teatru w lutym 2022?

Luty to idealny miesiąc na spędzenie wieczoru w teatrze. Na spektaklu najlepiej śmiać się i wzruszać w towarzystwie bliskiej osoby. Aktualny i bogaty repertuar znajdziecie na portalu eWejściówki.pl.
Dobrze się kłamie - Spektaklove
Do teatru zawsze warto się wybrać - niezależnie od miesiąca. W lutym świetnym pomysłem jest uczczenie walentynek na teatralnej widowni. Jednak fantastyczne spektakle znajdziecie też w inne dni miesiąca. Do wiosny jeszcze daleko, a zobaczenie przyjemnej komedii lub ciekawego dramatu to doskonały sposób, żeby oderwać się od szarej rzeczywistości. Co najlepiej obejrzeć w teatrze w lutym?


Prawdziwe perełki oferują teatry z Warszawy, Krakowa i Wrocławia.
WARSZAWA Jeśli chcielibyście ocieplić zimny, lutowy wieczór i spędzić go w przyjemnej atmosferze, doskonałym wyborem jest wyjście do teatru oferującego polecane i klimatyczne spektakle. Śmiało możecie postawić na Teatr Capitol. Nie dość, że jego wnętrze ma niesamowity klimat, to instytucja oferuje znakomite sztuki, np. "A mi to rybka!" lub "Alibi od zaraz". Warto też odwiedzić Spektaklove, gdzie zobaczycie genialną komedię "Dobrze się kłamie". A może macie ochotę na coś z pazurem? Koniecznie sprawdźcie spektakl "Pozytywni" w Garnizonie Sztuki.

Repertuar teatrów w Warszawie znajdziecie TUTAJ.

KRAKÓW Jeśli zależy ci na czymś wyjątkowym i chcesz zobaczyć coś innego niż zwykle, znajdziesz to w Teatrze im. Juliusza Słowackiego, wybierając znakomitą i niesłychanie zabawną operetkę "Turnus mija, a ja niczyja". Kolejną niezwykłą opowieść obejrzysz w Teatrze Współczesnym. Komiczny i przewrotny scenariusz "Seks po krakosku" z pewnością wprowadzi Cię w wyśmienity nastrój.

Repertuar teatrów w Krakowie znajdziecie TUTAJ

WROCŁAW Wrocławski Teatr Współczesny im. Marii i Edmunda Wiercińskich ma doskonałą propozycję dla miłośników twórczości Sławomira Mrożka. Na scenie grany jest kapitalny dramat "Garbus". A może masz ochotę na koncert? Wspaniałe show "Cabaret, Musical & Burlesque Show" przygotowało dla Was Vertigo Jazz Club & Restaurant.

Repertuar teatrów we Wrocławiu znajdziecie TUTAJ.
https://ewejsciowki.pl/poradnik/na-co-do-teatru-10-najbardziej-wyczekiwanych-spektakli-w-pazdzierniku-2021/