WspółpracaRedakcja10.08.2022 (15:00)

Najlepsze filmy 2022 roku - gdzie je obejrzeć?

Chyba każdy z nas uwielbia filmy i seriale, które pozwalają nam na odprężenie się i śledzenie losów ulubionych bohaterów. Co roku liczyć możemy na ciekawe premiery, kontynuacje serii czy interesujące nowości. Nie inaczej jest w roku 2022, który obfity jest w ciekawe produkcje z całego świata.
!Film
Dużą część z nich możemy już obejrzeć za pośrednictwem serwisów streamingowych. Gdzie szukać informacji na ich temat? Z pomocą przyjść mogą portale rozrywkowe i serwisy poświęcone szeroko rozumianej rozrywce.

Najciekawsze produkcje bieżącego roku

Rok 2022 w połowie za nami i powoli możemy rozpocząć podsumowania najciekawszych premier, które miały miejsce, lub które dopiero zadebiutują w kinach czy bibliotekach serwisów streamingowych. Już teraz można powiedzieć, że obecny rok obfituje w ciekawe tytuły, wśród których warto wymienić produkcje takie jak: Predator: Prey, Purpurowe serca, Buzz Astral, Za duży na bajki, Elvis, Spider-Man: Bez drogi do domu, Dom Gucci, Top Gun: Maverick, Thor: Miłość i grom, Jurassic World: Dominion, Czarny telefon, Hazardzista, Perswazje, Każdy wie lepiej, Teściowie, Morderstwo w Orient Expressie, Venom 2: Carnage, Pogromcy duchów. Dziedzictwo czy Cruella. Jednym z najchętniej oglądanych w pierwszej połowie roku filmów był najnowszy Batman, który obecnie dostępny jest za pośrednictwem serwisu HBO Max. Warto przypomnieć, że brawurowo w rolę człowieka nietoperza wcielił się Robert Pattinson, który nadał tej postaci nieco więcej mroku. Wszystkie wymienione wyżej produkcje znaleźć można na łamach rozrywkowego serwisu Spokeo.pl, który sporo uwagi poświęca właśnie filmowym nowościom i zbliżającym się produkcjom. Coś dla siebie na jego łamach znajdą jednak także miłośnicy plotek, informacji biograficznych czy różnorodnych rankingów.

Gwiazdy, plotki i show-biznes

Na łamach serwisu bez trudu odnajdziemy rankingi i filmografie, które pozwolą nam na szybkie znalezienie zarówno interesujących nas produkcji, jak i podobnych filmów i seriali. Obszerny dział poświęcony został gwiazdom i plotkom. Na jego łamach znajdziemy między innymi biograficzne notki, informacje o życiu prywatnym gwiazd i celebrytów czy najciekawsze plotki z show-biznesu. Coś dla siebie znajdą tam również miłośnicy najnowszych technologii i gadżetów, którym serwis poświęca osobną zakładkę. Nie może też zabraknąć najciekawszych gier, które przyciągają coraz większe grono miłośników wirtualnej rozrywki. Wszystko to sprawia, że serwis jest wyjątkowo wszechstronny i ciekawy dla użytkownika, o czym warto przekonać się na własną rękę.
Artykuł powstał we współpracy z serwisem https://spokeo.pl