eWejściówki.pl07.11.2022 (12:09)brak komentarzy

Na co do teatru w listopadzie 2022?

W świecie teatralnym listopad to niezwykle ekscytujący miesiąc. Repertuary pękają w szwach, a co chwile pojawiają się nowe premiery. Co więcej, wyjście do przytulnego teatru to doskonały pomysł na spędzenie chłodnych, listopadowych wieczorów.
Na co do teatru w listopadzie 2022?
A na co do teatru najlepiej wybrać się w tym miesiącu? Spektakle, które dostarczą Wam rozrywki i pozytywnych emocji znajdziecie w całej Polsce, m.in. w Warszawie, Krakowie i we Wrocławiu.
WARSZAWA. Warszawa pełna jest niesamowitych teatrów, w których znajdziecie rozmaite spektakle. W listopadzie szczególnie polecamy wybrać się na komedie, która dostarczy Wam endorfin i energii. Dlatego nie zapomnijcie zajrzeć do Teatru Komedia. Obejrzycie tam przezabawne sztuki w doskonałej obsadzie aktorskiej, m.in. "Na pełnych obrotach", "Odjechana farsa", "O sole mio, czyli nikt nie kocha tak jak tenor" i wiele więcej tytułów. Ale to nie wszystko. Kolejnym teatrem słynącym z komediowego repertuaru jest teatr Capitol. Ulubione spektakle publiczności to m.in. "Kiedy kota nie ma...", " Klimakterium... i już" i "O co biega?". A co jeśli macie ochotę na coś zaskakującego? Wybierzcie się do Klubu Komediowego, w którym obejrzycie nieprzewidywalne impro. Niektóre ze spektakli to "O nic mi nie chodzi, czyli toksyczna para na co dzień", "Sprawa dla reportera - komediowy program interwencyjny" lub " Wychodząc z dwudzionka, czyli Komediowy ratuje poniedziałek".

Repertuar teatrów w Warszawie znajdziecie TUTAJ.

KRAKÓW. Dni są coraz krótsze, dlatego proponujemy wykorzystać je jak najlepiej. A najlepszy sposób na spędzenie czasu, to oczywiście wybranie się na dobry spektakl. Na szczęście w Krakowie jest ich cała masa. Jeśli chcielibyście się pośmiać, koniecznie wybierzcie się do Teatru Praska 52, w którym niedawno odbyła się przezabawna premiera komedii "Viagra i chryzantemy". W Teatrze Bakałarz możecie za to liczyć na porządną dawkę czeskiego humoru. Bo na afiszu znowu pojawiły się spektakle "Sarenki" oraz "Hamlet po czesku". Natomiast w Teatrze Współczesnym znajdziecie co najmniej kilka spektakli, które rozbawią Was do łez. Są to m.in. "Wina Kupidyna", "Pojebajka" i kultowy "Seks po krakosku".

Repertuar teatrów w Krakowie znajdziecie TUTAJ.

WROCŁAW. Jeśli tylko potrzebujecie poprawić sobie humor, to bez zastanowienia możecie postawić na Wrocławski Teatr Komedia. Repertuar pełen jest spektakli, które równocześnie są prawdziwymi hitami. To wybitne spektakle "Boeing Boeing", "Mayday Bigamistka", " Rubinowe gody" i " Edukacja Rity". Jednak szukając rozrywki, która wprawi Was w dobry nastrój nie można zapomnieć o IMPROKRACJI, czyli teatrze impro, którego spektakle możecie obejrzeć w klimatycznym Vertigo Jazz Club. W listopadzie grupa przygotowała dla widzów wyjątkowe spektakle, m.in. "IMPROKRACJA - Dziadoween - komedia z dreszczykiem w tle" lub "IMPROKRACJA - "Którędy na SOR!?" - komedia hospitalizowana". Przezabawne komedie obejrzycie też w Teatrze Polskim, np. "Okno na parlament" lub "Małe zbrodnie małżeńskie" oraz we Wrocławskim Teatrze Współczesnym im. Marii i Edmunda Wiercińskich ("Garbus" i "W co wierzą Polacy").

Repertuar teatrów we Wrocławiu znajdziecie TUTAJ.