eWejściówki.pl24.11.2022 (22:33)brak komentarzy

Black Friday w teatrze. Łap zniżki do 80%

Black Friday w teatrze, muzeum i w wielu innych instytucjach kultury to wspaniała okazja, żeby zaplanować niepowtarzalny czas z przyjaciółmi, rodziną lub drugą połówką - nie wydając jednocześnie mnóstwa pieniędzy.
kicket
Do akcji portalu kicket (dawne eWejściówki.pl) przyłączyło się ponad 60 instytucji kultury, które obniżyły ceny biletów o 30%, 50%, a nawet 80%. Dzięki temu możecie zobaczyć wyjątkowe wydarzenia w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Black Friday - jak długo trwa promocja?

Instytucje kultury oferują znacznie więcej niż tylko Black Friday, ponieważ promocja będzie aktywna nie tylko w piątek - potrwa przez kilka dni, aż do poniedziałku. Bilety na spektakle, wystawy i koncerty w obniżonych cenach możecie kupić od 25 do 28 listopada.
Nie czekajcie jednak do ostatniej chwili. Liczba biletów jest ograniczona, a co więcej, poprzednie akcje Black Friday pokazały, że promocyjne bilety rozchodzą się w mgnieniu oka.

Bilety promocyjne Black Friday - Warszawa

Wszystkie promocje w Warszawie pojawią się TUTAJ 25 listopada.

Ceny biletów obniżyło mnóstwo teatrów. Przejmujące, trzymające w napięciu lub zabawne historie znajdziecie w najpopularniejszych warszawskich teatrach. Są to m.in. Teatr Powszechny, Teatr Ateneum, Teatr Młyn, Potem-o-tem, Teatr Polonia, TEATR XL, Teatr Narodowy, Garnizon Sztuki, Scena Relax, Teatr IMKA, Teatr Współczesny, TR Warszawa, Teatr Ochoty, Teatr Scena Współczesna, STUDIO teatrgaleria, Teatr WARSawy oraz Teatr Tańca Zawirowania / Centrum Teatru i Tańca.

Jeśli chcielibyście znaleźć spektakl pełen humoru, postawcie na teatry z komediowym repertuarem, m.in. Teatr Kamienica, Teatr Komedia, Resort Komedii, Och-Teatr, czy Teatr Rampa.

A może szukacie spektakularnych wydarzeń muzycznych? Zdecydowanie polecamy w takim razie musicale w Teatrze Syrena lub rewiowe show w Teatrze Sabat. Natomiast wspaniałe koncerty w niższych cenach znajdziecie w instytucjach takich jak Polska Opera Królewska, Muzeum Łazienki Królewskie i Chopin Point.

Podczas Black Friday nie zabraknie też rozrywki dla najmłodszych. Promocje na spektakle dla dzieci oferują m.in. Teatr Maskarada i Scena Relax. Polecamy też wybrać się do Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie lub Stacji Muzeum i zobaczyć wystawy, które wprawią w zachwyt wszystkich - niezależnie od wieku.

Dodatkowo, dwa znakomite teatry, które uwielbia warszawska publiczność, przygotowały dla Was kod rabatowy. Teatr Spektaklove w Black Weekend zaoferował zniżkę -20% na cały repertuar (oprócz spektakli sylwestrowych). Natomiast w Teatrze Capitol złapiecie promocję (również -20%) na spektakle "Dajcie mi Tenora!" i "Klub Mężusiów" w terminie 11 grudnia. W obydwu przypadkach przy rezerwacji biletów na portalu kicket wpiszcie kod rabatowy BLACKWEEKEND.

Bilety promocyjne Black Friday - Kraków

Wszystkie promocje w Krakowie pojawią się TUTAJ 25 listopada.

Krakowskie instytucje również mają dla Was mnóstwo promocyjnych biletów. Największą zniżkę oferuje Teatr Bakałarz, bo aż 83%. Reszta instytucji nie pozostaje jednak w tyle, bo do teatru możecie iść nawet za... 4 zł.

Które jeszcze miejsca oferują promocje? To najpopularniejsze teatry w Krakowie: Teatr KTO, Teatr im. Juliusza Słowackiego, Teatr Ludowy, Teatr Łaźnia Nowa, Teatr Barakah, Teatr 38, Teatr Przypadków Feralnych, Teatr Bez Rzędów, Scena Supernova oraz Teatr Praska 52.

Wielkie obniżki przygotowały dla Was również przezabawne grupy impro oraz znani stand-uperzy a są to m.in.: Grupa Improwizacyjna Jakkolwiek, Aferia - Impro i Awantury, Teatr Improwizacji Pokój, Marcin Zbigniew Wojciech Stand Up, Grupa AD HOC, Kuźnia Impro, Artefakt Komedii oraz Grupa Ludzi.

Jeśli macie ochotę wybrać się na oryginalne wydarzenie (i oczywiście nie zapłacić dużo), koniecznie sprawdźcie propozycje La folie! Retro Cabaret Show, Teatru Cabaret w Krakowie, Fundacji Widowisk Masowych oraz Krakowskiego Teatru Iluzji.

A na jednej z krakowskich scen możecie zobaczyć również spektakl Teatru Capitol - jednego z najpopularniejszych warszawskich teatrów komediowych (również w niższej cenie!).

Mamy też wspaniały, muzyczny bonus! W Krakowie odbędzie się niesamowity koncert KAMP! w klubie KWADRAT. Tylko w Black Weekend bilety możecie kupić 50% taniej. Wystarczy, że podczas rezerwacji biletów użyjecie kodu rabatowego KAMP50.

Bilety promocyjne Black Friday - Wrocław

Wszystkie promocje we Wrocławiu pojawią się TUTAJ 25 listopada.

Jak spędzić wyjątkowy czas we Wrocławiu i nie wydać przy tym mnóstwa pieniędzy? Zobaczcie oferty, które proponują wrocławskie instytucje kultury.

Jeśli macie ochotę wybrać się do teatru i obejrzeć przenikliwy dramat lub pełną humoru komedię, postawcie na Wrocławski Teatr Współczesny oraz ATM Scena Na Bielanach. Natomiast fanom stand-upu polecamy wybrać się na występ Marcina Zbigniewa Wojciecha.

A może wolelibyście spędzić bardziej klimatyczny wieczór? Zajrzyjcie do Vertigo Jazz Club & Restaurant - tam przeniesiecie się do Złotej Ery Hollywood.

Mieszkacie we Wrocławiu i lubicie muzykę elektro? We Wrocławiu, w klubie A2, odbędzie się koncert zespołu KAMP! Tylko w Black Weekend bilety możecie kupić 50% taniej. Wystarczy, że przy zakupie wpiszecie kod rabatowy KAMP50.

Bilety promocyjne Black Friday - Poznań

Wszystkie promocje w Poznaniu pojawią się TUTAJ 25 listopada.

Do Poznania opłaca się przyjechać nawet z drugiego końca Polski. Bo promocje na Black Friday są naprawdę niesamowite.

Zniżki znajdziecie między innymi w Teatrze Wielkim im. Stanisława Moniuszki. Bilety w promocyjnych cenach kupicie na liczne wydarzenia, które zachwycają rozmachem - balet, operę lub koncert.

A może chcecie się trochę pośmiać? To w takim razie Waszej uwadze polecamy stand-upowe występy Marcina Zbgniewa Wojciecha. Co więcej, specjalna ofertę przygotował również warszawski Teatr Capitol, który gościnnie zagra swoje najlepsze spektakle komediowe w Kinie Apollo. A jeśli mielibyście ochotę spędzić wieczór sylwestrowy w teatrze, to koniecznie zerknijcie na propozycję, którą ma dla Was Mój Teatr - również w niższej cenie.