eWejściówki.pl23.11.2023 (11:05)4 komentarze

Na co do teatru w marcu 2024?

Zbliża się długo wyczekiwana wiosna. A to oznacza jedno. Koniec z leniwymi wieczorami w domu. Czas pójść do teatru! A które spektakle najlepiej obejrzeć w tym miesiącu? Sztuki, które dostarczą Wam rozrywki i pozytywnych emocji znajdziecie w całej Polsce, m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi i we Wrocławiu.
kicket.com
PS Pamiętajcie, że w 8 MARCA obchodzimy Dzień Kobiet. Jak najlepiej uczcić ten dzień? Naszym zdaniem nie ma nic lepszego od przyjemnego wieczoru w teatrze w dobrym towarzystwie.
kicket.com
kicket.com


WARSZAWA. W marcu w repertuarach znajdziecie mnóstwo propozycji, które sprawią, że spędzicie cudowny wieczór. Jeśli chcielibyście poprawić sobie humor podczas przezabawnych komedii, koniecznie wybierzcie się do Teatru Komedia. W tym miesiącu obejrzycie tam spektakle, które wprawią Was w doskonały nastrój, m.in. "Powiedzmy miłość" i "Na pełnych obrotach". Ale to oczywiście nie wszystko. Polecamy też wybrać się na długo wyczekiwane premiery, m.in. "Człowiek z papieru. Antyopera na kredyt" w Teatrze Powszechnym, "Ciemny Grylaż" w Och-Teatrze i "Piękny początek" w STUDIO teatrgaleria.
Tym, którzy najbardziej lubią refleksyjne spektakle szczególnie polecamy "Niespodziewany powrót Teatru IMKA", "Białą bluzkę" Och-Teatru, a także niezwykły musical "Piplaja" w Teatrze Syrena.

Repertuar teatrów w Warszawie znajdziecie tutaj.

KRAKÓW. W krakowskich teatrach również znajdziecie wspaniałe wydarzenia. To m.in. doskonałe komedie "Pocieszne wykwintnisie" i "Ławeczka" Teatru Praska 52, "Seks po krakosku" i "Pojebajka" Teatru Współczesnego oraz "Wstyd" i "Sarenki" Teatru Ludowego. Jednak w tym miesiącu na teatralnych scenach zostanie też wystawionych mnóstwo intrygujących dramatów. Zwróćcie uwagę na tytuły takie jak "Przełamując fale" Teatru BARAKAH i "Gdybyś tu był, mój brat by nie umarł" Teatru Praska 5.
Jeśli natomiast kochacie spektakle muzyczne, wybierzcie się na "Jestem zakochany" Teatru Szczęście oraz "Głos ludzki.Piaff." Teatru Ludowego.

Repertuar teatrów w Krakowie znajdziecie tutaj.

WROCŁAW. Na jakie wydarzenia najlepiej wybrać się we Wrocławiu? W repertuarze znajdziecie mnóstwo uwielbianych przez publiczność komedii, takich jak "Lily" w ATM Scena na Bielanach, "Szalone nożyczki" i "Pomoc domowa" Wrocławskiego Teatru Komedia, czy "Sen nocy letniej" i "Małe zbrodnie małżeńskie" Teatru Polskiego. A jeśli macie ochotę zanurzyć się w poruszających historiach, polecamy odwiedzić Wrocławski Teatr Współczesny i obejrzeć "Pogłosy" lub "Uwolnienie". Natomiast tym, którzy lubią spędzać klimatyczne wieczory przy akompaniamencie muzyki proponujemy jazzowe koncerty w Vertigo Jazz Club.


Repertuar teatrów we Wrocławiu znajdziecie tutaj.

ŁÓDŹ. Na co do teatru wybrać się w marcu w Łodzi? W Teatrze Nowym możecie zobaczyć długo wyczekiwaną premierę - "Śmieszy Cię to?", a także kultowe hity teatru, m.in. "Hamlet we wsi Głucha Dolna" i "Seks dla opornych". W Teatrze Kamila Maćkowiaka możecie obejrzeć najnowszy, spektakularny monodram. To "DIVA 2. Lament królowej", czyli druga część kultowego spektaklu "Diva Show". Na scenie w marcu pojawią się też świetne, komedie - "Totalnie szczęśliwi" i "Cudowna terapia". A jeśli jesteście fanami spektakli improwizowanych, znakomite propozycje znajdziecie w Teatrze Komedii Impro. To m.in. "Wilkołaki - horror improwizowany", "IMPRO! Kamera... akcja" oraz "Kryminał improwizowany". Koniecznie zajrzyjcie też do Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów, w której odbędą się spektakularne wydarzenia, m.in. musical "Broadway na odwrót" i koncert "AMERYKAŃSKI SEN / Muzyczny wehikuł czasu".

Repertuar teatrów w Łodzi znajdziecie tutaj.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Tylko 4% Polaków chodzi do teatru. W tym 7% młodych i 1% emerytów. Chociaż emerytów stać na to bardziej
 4  
Chyba tych mundurowych emerytów.
 9  
nie ma mowy o teatrze, te 1 tyś zł nie wiadomo na co przeznaczyć, na wszystko brakuje. Za Tuska było lepi.
 1  
Bardzo fajne spektakle się szykują w tym sezonie.
Ale na co do teatru się wybrać?
 3