eWejściówki.pl20.02.2023 (10:05)brak komentarzy

Na co do teatru w lutym 2023?

Chociaż do wiosny jeszcze daleko, zobaczenie zabawnej komedii lub wciągającego dramatu to doskonały sposób, żeby oderwać się od szarej rzeczywistości. Więc na co do teatru najlepiej wybrać się w tym miesiącu? Spektakle, które dostarczą Wam rozrywki i pozytywnych emocji znajdziecie w całej Polsce.
ewejsciowki
WARSZAWA. W repertuarach znajdziecie mnóstwo propozycji, które sprawią, że spędzicie cudowny wieczór. Jeśli chcielibyście poprawić sobie humor podczas przezabawnych komedii, koniecznie wybierzcie się do Teatru Komedia. W lutym obejrzycie tam spektakle, które wprawią Was w doskonały nastrój, m.in. "W łóżku z rabusiem", "Atrakcyjna wdowa" lub " KOCHAJ ALBO NUĆ - MUSICAL IMPROWIZOWANY". Ale to oczywiście nie wszystko. Polecamy też wybrać się na długo wyczekiwane premiery, m.in. "Wzrusz moje serce" w Teatrze Ateneum, "sweet&romantic" TR Warszawa, "KANAŁ POLSKA" w Teatrze Komedia lub "Ten koleś to redflag - czyli chłopak, przed którym ostrzegała cię psiapsi" w Klubie Komediowym. Na repertuarach nie brakuje też magicznych spektakli dla dzieci. To m.in. "Magia recyklingu" w Bohema House Teatr Ekologiczny, "Przygody kota Filemona" w Teatrze Baj lub "Jo" Latającego Teatru Sztuki Ciała w PROM Kultury Saska Kępa.
Repertuar teatrów w Warszawie znajdziecie TUTAJ.

KRAKÓW. W krakowskich teatrach również znajdziecie wspaniałe wydarzenia. To m.in. doskonałe komedie "Retro Porno Bajka" Teatru Bez Rzędów, " Każdy ratuje jednego" sztuki na wynos i "Wydmuszka" Teatru Bakałarz. A może macie ochotę na impro, które rozbawi Was do łez? W takim razie polecamy "Inny Wymiar Impro - Kiedyś to były czasy" w Teatrze Bez Rzędów, "giga gagi - wieczór z improwizacją na żywo!" grupy poza żartem, "Żadnej miłości w tytule. Improwizowana komedia romantyczna" Aferii - Impro Production lub " Komedia improwizowana: Historie krakoskie z przewodnikiem!" Grupy Ludzi. Jednak w tym miesiącu na teatralnych scenach zostanie też wystawionych mnóstwo znakomitych dramatów. Zwróćcie uwagę na tytuły takie jak "Anioły w Ameryce" w Teatrze Ludowym, "Posiew boga wojny" Teatru Mumerus lub " Twin Peaks: do drzwi czerwonych zapukam" Teatru BARAKAH.

Repertuar teatrów w Krakowie znajdziecie tutaj

WROCŁAW. Na jakie wydarzenia najlepiej wybrać się we Wrocławiu? W repertuarze znajdziecie mnóstwo uwielbianych przez publiczność komedii, takich jak "Mayday" Teatru Polskiego, "Edukacja Rity" Wrocławskiego Teatru Komedia, czy "W co wierzą Polacy" Wrocławskiego Teatru Współczesnego. A jeśli macie ochotę zanurzyć się w poruszających historiach, polecamy odwiedzić Teatr Polski i obejrzeć "Pani K patrzy na morze" lub "Kaligulę". Natomiast tym, którzy lubią spędzać klimatyczne wieczory przy akompaniamencie muzyki proponujemy doskonałe jazzowe koncerty w Vertigo Jazz Club.

Repertuar teatrów we Wrocławiu znajdziecie tutaj .

TORUŃ. W mieście Mikołaja Kopernika mieści się niepowtarzalny teatr, do którego warto przyjechać nawet z drugiego końca Polski. Jest to oczywiście Teatr Muzyczny w Toruniu. W lutym odbędzie się tam zachwycająca premiera musicalu "Kręci się?!", której głównym bohaterem będzie ikona miasta Mikołaj Kopernik. Humorystyczna historia muzyczna to doskonała propozycja zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych.

Repertuar teatrów w Toruniu znajdziecie tutaj