Rozrywka

Dzień szaleństwa za szkolne świadectwa!

Dzień szaleństwa za szkolne świadectwa!

Przed nami wakacje! To czas pełen radości, beztroski i niezapomnianych doświadczeń! Zakończenie nauki to jednocześnie rozpoczęcie wakacji, które powinno być odpowiednio celebrowane! Energylandia, Park Roller Coasterów nr 1 w Europie, ma w swojej ofercie wszystko, czego potrzebujecie, aby udanie rozpocząć wakacje. Co więcej, z okazji zakończenia roku szkolnego, Energylandia obniża ceny biletów aż o 50%! Jak skorzystać z tej promocji i jakie niespodzianki czekają na odwiedzających w tej korzystnej cenie? Zapraszamy do lektury, aby poznać szczegóły!
Artukuł sponsorowany
Zabawki do ogrodu. Zobacz, jak spędzać czas z pociechą na zewnątrz

Zabawki do ogrodu. Zobacz, jak spędzać czas z pociechą na zewnątrz

Wakacje to czas, który dzieci uwielbiają spędzać na świeżym powietrzu. Co jednak zrobić, gdy słoneczna aura zachęca do zabawy, a rodzice nie mają pomysłu, jak zainteresować najmłodszych? Odpowiedzią na to pytanie są zabawki do ogrodu dla dzieci! To nie tylko doskonała okazja do spędzenia czasu na zewnątrz, ale również możliwość do rozwijania zdolności manualnych, koordynacji ruchowej i wyobraźni u pociech. W tym artykule przyjrzymy się różnym rodzajom zabawek sprawiającym, że dzieci będą cieszyć się każdą chwilą spędzoną na podwórku, a rodzice nie będą musieli martwić się o bezpieczeństwo swoich pociech.
Artukuł sponsorowany0
Ostatnia szansa na przedłużenie bonu turystycznego - sprawdź, jak to zrobić!

Ostatnia szansa na przedłużenie bonu turystycznego - sprawdź, jak to zrobić!

Bon turystyczny od przeszło dwóch lat wspiera polskie rodziny oraz podmioty turystyczne. Dzięki niemu przed dużą ilością dzieci otwarta została możliwość wyjechania na wakacje, a tym samym okazja na poznanie świata i przeżycie przygód. Korzystanie z bonu określone jest jednak kilkoma zasadami, do których należy między innymi jego termin ważności. Mimo kilkukrotnej aktualizacji możliwego okresu korzystania ze świadczenia, ostateczna data na jego sfinalizowanie zbliża się nieubłaganie, a jest nią 31.03.2023. To jednak nie musi być ostateczny termin na odpoczynek!
Znaleźliśmy rozwiązanie, dzięki któremu zabawa trwać może nawet do 29.10.2023 roku! Sprawdź, co musisz zrobić!
Artukuł sponsorowany
Na co do teatru w marcu 2023?

Na co do teatru w marcu 2023?

Marzec kojarzy się nie tylko z nadchodzącą wiosną, ale może przede wszystkim z obchodzonym 8 marca Dniem Kobiet. A teatr to naszym zdaniem idealne miejsce na celebrację tego święta. Więc na co do teatru najlepiej wybrać się w tym miesiącu? Spektakle, które dostarczą Wam rozrywki i pozytywnych emocji znajdziecie w całej Polsce, m.in. w Warszawie, Krakowie, Toruniu i we Wrocławiu.
06.03.20231
Na co do teatru w lutym 2023?

Na co do teatru w lutym 2023?

Chociaż do wiosny jeszcze daleko, zobaczenie zabawnej komedii lub wciągającego dramatu to doskonały sposób, żeby oderwać się od szarej rzeczywistości. Więc na co do teatru najlepiej wybrać się w tym miesiącu? Spektakle, które dostarczą Wam rozrywki i pozytywnych emocji znajdziecie w całej Polsce.
20.02.20230
Niezapomniana, firmowa Wigilia, tylko tutaj!

Niezapomniana, firmowa Wigilia, tylko tutaj!

Grudzień jest wyjątkowym czasem, w którym króluje zapach piernika, goździków, pomarańczy i zielonych drzewek, specjalnie przystrojonych na świąteczny okres. Jest to również moment obfity w rodzinne, pełne miłości spotkania i firmowe Wigilie, które pełnią niezwykle istotną, integracyjną funkcję! To często jedyny w roku moment, w którym można zatrzymać się i odetchnąć! Jak więc sprawić, by każdy z chęcią uczestniczył w spotkaniu wigilijnym, a doświadczenie to było mile wspominane przez następne miesiące? Odpowiedź jest jedna - Energylandia!
Artukuł sponsorowany
Odwiedziliśmy Energylandię zimą! Zupełnie się tego nie spodziewaliśmy!

Odwiedziliśmy Energylandię zimą! Zupełnie się tego nie spodziewaliśmy!

Byliśmy niejednokrotnie w Energylandii, ale zawsze latem. Zawsze uważaliśmy, że właśnie wtedy możliwości zabawy jest najwięcej. Tym razem zdecydowaliśmy się jednak na wycieczkę do zimowej odsłony Energylandii. To, co tam zobaczyliśmy przerosło nasze oczekiwania! Wiele rzeczy nas zaskoczyło, a zwłaszcza ceny biletów, ilość atrakcji i wygląd samego Parku!
Artukuł sponsorowany
Halloween w Energylandii!

Halloween w Energylandii!

Halloween zbliża się wielkimi krokami! Już zza rogu wyglądają przebierane wampiry, duszki i inne, niesamowicie upiorne stwory! I choć październik zazwyczaj kojarzy się głównie ze szkolnym czasem i krótszymi dniami, to Energylandia po raz kolejny sprawia, że czas ten będzie również pełny zabawy i radości. Dopełniony małymi upiorami, wiedźmami i dużymi strachami sprawi, że każdy Gość Parku przeżyje kolejną, niesamowitą przygodę z nutką grozy! Wszystko to za sprawą Halloween Time, który w największym, rodzinnym parku rozrywki w Polsce rusza już 10 października i potrwa aż do końca miesiąca! Nowe zabawy, atrakcje, animacje i specjalnie promocje aż do - 50 %! Co jeszcze czeka na Gości w tym czasie? Zobacz, czym tym razem zaskoczy Energylandia!
Artukuł sponsorowany
Na co do teatru we październiku 2022?

Na co do teatru we październiku 2022?

Za co kochacie jesień? My przede wszystkim za bogaty repertuar teatralny. Sezon trwa w najlepsze, dlatego jest to doskonały moment na obejrzenie spektaklu.
05.10.20222
Kreatywne sposoby zabawy klockami LEGO

Kreatywne sposoby zabawy klockami LEGO

Klocki LEGO to chyba najbardziej znane klocki na świecie. Od dziesiątek lat cieszą się niegasnącą popularnością, podbijając serca dzieci na całym świecie. Kolorowe, plastikowe klocki z charakterystycznymi "dołkami" i "guziczkami" niezmiennie cieszą wszystkich budowniczych, i młodszych, i starszych.
Artukuł sponsorowany