Łukasz Szewczyk19.09.2017 (19:05)24 komentarze

Marek Niedźwiecki: Słuchacze piszą, że powinienem odejść z Trójki

Czy Marek Niedźwiecki po raz drugi pożegna się ze swoją ukochaną Trójką?
Marek Niedźwiecki: Słuchacze piszą, że powinienem odejść z Trójki
"Ostatnio wiele w kraju się zmieniło i od niektórych słuchaczy dostaję listy, że powinienem odejść, że mój czas minął. I pewno za chwilę odejdę, bo będę już miał swoje lata, nie powiem jednak, że bez żalu. Wykonuję bardzo piękny zawód, pozornie łatwy - choćby po moich siwych włosach widać jednak, że nie jest to bułka z masłem - ale ja go uwielbiam" - powiedział Marek Niedźwiecki w wywiadzie dla Nowej Trybuny Opolskiej.
Wypowiedź ta wywołała sporo emocji wśród sympatyków dziennikarza. W mediach pojawiły się sugestie, że Niedźwiecki planuje odejść z Trójki po raz drugi. Menedżerka Niedźwieckiego w rozmowie z serwisem Fakt24.pl zapewniła jednak, że jeden z popularniejszych głosów radiowej Trójki nie wybiera się na emeryturę.

Dodajmy jednak, że już w grudniu 2016 roku dziennikarz na swoim blogu zabrał głos w sprawie sytuacji panującej przy Myśliwieckiej 3/5/7, gdzie mieści się siedziba radiowej Trójki. "Nigdy nie było tak źle na Myśliwieckiej. Jak grać, co mówić, co robić? Sam muszę się z tym wszystkim mierzyć" - napisał Niedźwiecki.

Przypomnijmy, że Marek Niedźwiecki już raz rozstawał się z radiową Trójką pod koniec 2017 roku, za czasów poprzednich rządów PiS, gdy stacją rządził Krzysztof Skowroński. Wówczas przeszedł do Radia Złotych Przebojów. Wrócił w kwietniu 2010 roku, gdy szefową stacji została Magda Jethon. - Skowroński zachowywał się jak rozbójnik. Rozpierduchę tu zrobił i ja byłem przekonany, że to jest powód do odejścia z Trójki. Koledzy mi mówili, że moje przejście jest ukartowane na wyższych szczeblach. Nie chciałem wierzyć. Byłem przekonany, że sam podejmuję decyzję. Dostałem od słuchaczy straszną, przepraszam za słowo, zjebkę - mówił w wywiadzie dla Wprost Marek Niedźwiecki.
nto.pl/Fakt24.pl/wł.

Komentarze (1 - 10 z 24)

Panie Marku, jest pan potrzebny w radiowej Trójce, zdecydowanie !!! A słuchacze niech sobie piszą swoje wypociny ...
 28  
Uwielbiam taki układ piątkowy, rano Baron, wieczorem lista Marek. Nie powiem sobotnie markomanie i czwartkowe w tonacji też słucham, chociaż lubię bardziej mocniejsze uderzenie (dlatego rano piątek Baron lp3)
 10  
Podzielam wypowiedź poprzednika.Panie Marku jest Pan głosem Trójki i tak trzymać jak najdłużej.Pozdrawiam - Słuchacz z Kołobrzegu
 15  
podróżnik w czasie! odszedł w 2017 aby wrócić w 2010
 29  
"Wrócił w kwietniu 2010 roku, gdy szefową stacji została Magda Jethon"
Marek Niedźwiecki wrócił do Trójki za namową Magdy Jethon. Negocjacje prowadzono późną jesienią 2009.
29 grudnia 09 M. Jethon została odwołana ze stanowiska dyrektora, ale umowa została już podpisana.
M. Niedźwiecki faktycznie wrócił do Trójki na początku kwietnia 2010, ale wtedy dyrektorem Trójki był Jacek Sobala.
Portal branżowy mógłby się trochę orientować w takich sprawach.
 11  
"Słuchacze piszą"::)))chyba ci zaKODowani...
 7  
normalne w miarę radio, a niedżwiedżckiego od dziesiątek lat pamiętam, i nic do niego nie mam
 10  
''Przypomnijmy, że Marek Niedźwiecki już raz rozstawał się z radiową Trójką pod koniec 2017 roku, za '' Czy ja o czymś nie wiem?
 10  
Nie mogę rozgryźć tego zdania - "Przypomnijmy, że Marek Niedźwiecki już raz rozstawał się z radiową Trójką pod koniec 2017 roku, za czasów poprzednich rządów PiS, gdy stacją rządził Krzysztof Skowroński". Aż taki głupi jestem czy może obudziłem się ze śpiączki? Dziwne że wszystkie moje zegarki (nawet ten w komputerze) też się właśnie przebudziły i nie wiedza który mamy rok.
przebudzenie po latach 19.09.2017 (21:11:53)
 8  
jak zwykle Szewczyk popełnił błąd - chodzi o 2010 rok wtedy odszedł z Trójki
 9