Łukasz Szewczyk24.09.2020 (12:54)6 komentarzy

Katarzyna Cichopek: Program "Pytanie na śniadanie" szalenie mnie otwiera

• Katarzyna Cichopek zadebiutowała w roli prowadzącej program śniadaniowy "Pytanie na śniadanie" pod koniec sierpnia.
• Przyznaje, że jest to dla niej spore wyzwanie. Tłumaczy też, że format programu pozwala jej się rozwinąć. Ma nadzieję, że trud włożony w projekt zaowocuje sympatią widzów.
Katarzyna Cichopek
Aktorka zyskała rozpoznawalność dzięki roli Kingi Zduńskiej w serialu "M jak miłość". Chociaż już jako nastolatka pracowała na planie serialu, ukończyła studia, które nie są związane z aktorstwem. Z wykształcenia jest psychologiem. Tłumaczy, że wiedza, którą zdobyła na uczelni, pomaga jej w prowadzeniu rozmów na planie programu śniadaniowego. Kluczem do ciekawej rozmowy jest bowiem umiejętność słuchania i analizowania odpowiedzi.
- Doświadczenia, które zbieram na planie "Pytania na śniadanie", są po prostu boskie. To cudowny program, mam wspaniałego współprowadzącego Maćka Kurzajewskiego, który nie tylko jest profesjonalny, ale też szarmancki, kulturalny i z ogromnym poczuciem humoru. Każdy dzień zaczynamy z uśmiechem na ustach - mówi w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle Katarzyna Cichopek.

Prezenterka dopiero od niedawna współprowadzi program, jest jednak bardzo szczęśliwa, że dostała tak dużą szansę. Zaznacza, że wsparcie, które otrzymuje od osób tworzących show, jest dla niej nieocenione. To właśnie dzięki niemu może poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe umiejętności.

- Zarówno ekipa na planie, jak i zespół redakcyjny mocno mnie wspierają, kibicują i dzielą się ze mną swoją wiedzą. Ten program szalenie mnie otwiera, bo tematy, które poruszamy, są bardzo różne. Do każdego z nich muszę się przygotować, przeczytać dokumentację, więc każdego dnia zdobywam nową wiedzę i rozwijam się - tłumaczy.
Newseria

Komentarze (1 - 6 z 6)

Pisowska TVP PIS napewno otwiera....najwazniejsza kasa i kariera.haha
 4  
Narzędzie pisowskich komuchów, nic więcej.
 2  
przesłodzona pyza
 0  
niezła pipa
chu.jowy napletek Jarka 27.09.2020 (11:02:15)
 3  
dośc tych pseudo gwiazdeczek co zarabiaja kase na takich ludziach jak my, wchodzcie dalej na ich insta czy faceboki i ich dorabiajcie
 3  
Te gwiazdy, o których mówisz, są integralną częścią dzisiejszego społeczeństwa
regroupement de prêt immobilier
 1