Łukasz Szewczyk31.01.2013 (15:09)brak komentarzy

Yarvik wprowadza linię smartfonów Ingenia

Yarvik wprowadza na rynek własne smartfony. Jak zapewnia producent, jest to oferta dla tych, którzy chcą być stale w kontakcie i mieć możliwość korzystania ze wszystkich funkcji oferowanych przez podobne produkty innych znanych marek.
Yarvik na początek zaoferuje dwa wytrzymałe modele. SMP53-210 Ingenia X1 wyposażony jest w pojemnościowy, dotykowy wyświetlacz o przekątnej 5,3". Natomiast nieco mniejszy SMP45-210 Ingenia Synchro - posiada pojemnościowy, dotykowy wyświetlacz o przekątnej 4,5". Oba modele nie różnią się niczym w kwestii wyświetlania obrazu w rozdzielczości qHD.
Linia smartfonów Ingenia
Linia smartfonów Ingenia
Urządzenia zostały wyposażone w procesor dwurdzeniowy i efektywny dedykowany układ graficzny. Dodatkowo jedną z najlepszych cech nowego smartfona Yarvik Ingenia są 2 gniazda na karty SIM. Oba modele obsługują dwie karty SIM, co oznacza, że pracują one w podwójnym trybie oczekiwania. Użytkownik może używać dwóch aktywnych numerów telefonów i odbierać połączenia przychodzące na każdy z nich.

Smartfony Ingenia
Smartfony Ingenia
Smartfony Ingenia firmy Yarvik to synonim komunikatora wykorzystującego Internet mobilny. Jedno z gniazd na karty SIM gwarantuje dostęp do możliwości oferowanych prze sieć 3G (HSDPA), w tym prędkości pobierania danych sięgającej 7,2 Mb/s. Natomiast każde z gniazd może zmienić smartfon Ingenia w czterozakresowy telefon pozwalający na prowadzenie rozmów wideo i wysyłanie wiadomości tekstowych. Yarvik Ingenia X1 oraz Ingenia Synchro obsługują także Bluetooth 2.1. Sercem obu urządzeń - zarówno Ingenia X1, jak i Ingenia Synchro - jest dobrze znany system operacyjny Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich. Smartfon SMP45-210 Ingenia Synchro będzie dostępny w połowie lutego, a jego cenę detaliczną ustalono na 899,00 zł. Smartfon SMP53-210 Ingenia X1 będzie dostępny również w połowie lutego w cenie detalicznej 999,00 zł. Obydwa produkty objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta.