Łukasz Szewczyk10.02.2013 (12:26)10

Plus stawia na LTE w komórce. Wkrótce tańsze smartfony LTE

Wraz z wprowadzeniem nowych taryf abonamentowych komórkowa sieć Plus promuje taryfy z internetem LTE w telefonie. Obecnie smartfony LTE nie należą do najtańszych. Więcej tańszych modeli ma być dostępnych w drugiej połowie roku.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 10)

Do tego pakiet z muzodajni i można sobie spokojnie korzystać z telefonu. Nie wiem czy wiecie ale muzodajnia to fajna rzecz. Płacę 15 pln i mogę kupować np. pliki mp 3 bez konieczności płacenia za transfer.
 11  
Kochanie, kogo to obchodzi, ile dostałaś za ten wpis.
 4  
Jak to u Zebatego.Chwalic sie,ze sie cos ma,ale juz powiedziec,ze tylko garstka bedzie mogla z tego korzystac to juz nie laska.
 2  
Szczerze, nic nie dostałem. Po prostu chciałem wam o tym napisać. Jestem w Plusie od 2000 roku ;). Wiem, że inni operatorzy mają równie ciekawe usługi z których korzystają moi znajomi i też je chwalą.
 4  
To fajnie, ze jesteś w Plusie o 2000 roku. Ja jestem od 1997 i wystarczy. Jestem traktowany gorzej niż nowy klient. Oferta Plusa jest bardzo słaba. Ciemny lud tego nie kupi, oni myślą, ze to klient Cyfrowego Polsatu... a to pomyłka.
 3  
LTE zatacza coraz szersze kręgi. Oferta telefonii z LTE to kolejny etap, tym bardziej fajnie, że zasięg LTE to już 50% powierzchni naszej ziemi rodzimej. O ile w wersji mobilnego Internetu produkt powszechny tak z smartphonie nowość - stąd ceny, ale z czasem stanie się to czymś standardowym.
 1  
Muzodajnia dostępna jest również dla abonentów innych sieci tyle, że wtedy nie można "bezpłatnie" ściągać utworów na telefon i za abonament trzeba zapłacić za rok z góry (np. 96zł za możliwość ściągnięcia 25 utworów miesięcznie przez rok).
Ja również jestem w Plusie od kilkunastu lat i widzę jak z każdym przedłużeniem umowy oferta dla stałych abonentów jest pogarszana. A odnośnie taryf OMG to może i byłyby one fajne ale ceny telefonów (zwłaszcza z wyższej półki) są zatrważające. Dlatego poważnie rozważam przejście z końcem marca do Play gdzie telefon, o który mi chodzi jestem w stanie kupić kilkaset złotych taniej niż w Plusie.
 0  
Ten Samsung Galaxy S III w wersji LTE sprzedawany jest w kosmicznej cenie nawet przy abonamencie 100 zł. Na razie jest więcej marketingu a mniej dostępności, dopóki nie wpuszczą tańszych smartfonów LTE to nie widzę szerszej możliwości na spopularyzowania się samej technologii w smartfonach.
 0  
Zawsze tak jest, że jak coś jest nowe, to jest drogie. Trzeba poczekać trochę czasu, a smartfony lte staną sie popularne i znacznie tańsze. Pomysł jest dobry, bo to jest postęp technologiczny. Za kilka miesięcy takie smartfony będą normą, a lte pewnie jeszcze potanieje, i to znacznie i ten kierunek bardzo mi się podoba. LTE się CP udało.
 1  
Całe szczęście, że niedługo kończy mi się umowa z Play. Przechodzę na LTE Plusa.
 0