Łukasz Szewczyk12.02.2013 (11:04)9

Orange: 14,8 mln użytkowników komórek. Spadek przychodów

W czwartym kwartale komórkowa sieć Orange notuje wzrost liczby użytkowników do 14,89 mln, najwięcej w segmencie pre-paid. Rośnie także liczba użytkowników smartfonów oraz internetu mobilnego - wynika z raportu finansowego PTK Centertel.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 9 z 9)

To ciekawe?
Wg portalu wyborcza.biz Orange zanotował ogromny spadek zysku z 358 mln do 51 mln i akcje spadły o 30% - z tego artykułu nic takiego nie wynika
 1  
wzrost w grudniu jest spowodowany tylko promocją 1000sms w nowym starterze . Wile osob kupilo starter i po miesiacu wyrzuciło jak sms sie skonczyły
 4  
kybyb - nie wyrzuciło tylko aktywowało po 33 dniach darmowy numer - startery wyrzucą po skończeniu 30 dni darmowego numeru
 2  
Prepaidy rozdawane darmo albo akcja 1000 sms.Wszystko by poprawic wyniki,ktore sa dramatyczne a żabojady i inne francuskie mendy cisną.
 0  
Ja mam orange i przedłurzylem sobie warznosc konta o rok a potem wyslalem numer dziewczyny na 100 aby miec darmowe rozmowy po doladowaniu Ale przyszedl mi sms ze jak odpisze tak to zabiorą mi warznosc konta ale nie odpísalem tak tylko wyslalem numer dzewczyny dwa razy pod numer 100 i wtedy ku mojemu zdziwienu mogę za darmo rozmawiac i mam konto warzne 365 dni i przelewy tez moge robic wiec wyslijce mumer osoby 2 razy pod 100 bez odpisywania tak a będzece míec tak jak ja .tylko o ile wczesniej nie wysylalisce sms o tresci tak bo nie zadzala
 2  
Właśnie z tej informacji wcale nie wynika, że spadek zysków jest gigantyczny. TP SA prognozowała na koniec 2012 330 mln zł zysku a jest... 51 mln zł. Kurs akcji TPS traci po wynikach -25%.
 1  
Jakby rozdali 10 mln. darmowych prepaidów to by im przybyło 10 mln. klientów. Też sposób. Prawda jest taka, że 1/3 klientów od Pomarańczowego odeszło i w br. odejdzie kolejne 1/3 klientów. Oczywiście nie powiedzą tego, bo to wstyd i oznaka nieudolności żabojadów.
 0  
Jak spadają przychody to uruchomić roczną ważność konat za 5 złotych i się poprawią...wyniki play. T mobil mogło to i orange może . Fajnie że tacy duzi operatorzy dbają by playowi przybywało klientów.
 0  
@pabloki, popatrz też na plusy tego - ktoś chce korzystać w heyah z pakietu 1000 smsów za 3,90 raz po raz, który do tej pory blokował ważność roczną, a nie chce doładowywać - to sobie raz doładuje, a później za te 3 złote będzie dalej korzystać, bez stresu.
 0