Łukasz Szewczyk20.02.2013 (20:12)5 komentarzy

Tablet Goclever Hybrid z klawiaturą

Komputronik wprowadza do swojej oferty nowe urządzenie Goclever Hybrid. Jak zapewnia producent, jest to wydajne i uniwersalne urządzenie typu tablet z dołączoną klawiaturą. W jakiej cenie?
Goclever Hybrid
Goclever Hybrid
Goclever Hybrid oparty jest na systemie operacyjnym Android 4.1 Jelly Bean. Dzięki podwójnej baterii, jednej w tablecie i jednej w klawiaturze, jego użytkownicy mogą pracować z urządzeniem do 15 godzin. Wyposażony jest w 2-rdzeniowy procesor, który jest przystosowany do wielozadaniowości. Wydajne komponenty pozwalają na pracę z wymagającymi aplikacjami, zapewniają płynność działania przeglądarki internetowej oraz aplikacji Flash.
Goclever Hybrid wyposażony jest w duży 10.1-calowy ekran dotykowy, który pozwala na lepsze wyświetlanie stron internetowych czy dokumentów. Dzięki technologii G sensor tablet automatycznie reaguje zmianą orientacji ekranu w zależności w jakim położeniu znajduje się urządzenie. Goclever Hybrid wyposażony jest także w bluetooth 4.0 oraz dwie kamery.
Tablet oraz klawiatura są ładowane przez port USB. Ponadto klawiatura pełni funkcję powerbank - potrafi ładować inne zewnętrzne urządzenia, takie jak smartfony czy kamerki.Goclever Hybrid dostępny jest w salonach Komputronik w cenie 1 199 zł.
Komputronik

Komentarze (1 - 5 z 5)

Calkiem fajny sprzet, moze troche tanszy byc powinien
 5  
To brzmi jak tekst sponsorowany...Opisany tablet jak najbardziej ogólnikowo i podana cena. A gdzie reszta parametrów? Rozdzielczość ekranu, aparatu? Pamięć wbudowana? Wcięło?!
 0  
Wygląda to coraz lepiej jeszcze cena niższa i będzie OK :)
 2  
Cenowo i tak ejst już całkiem sensownie w porównaniu do Transformersów których fajne modele są droższe o jakieś 700-800zł niż ten GoClever. Parametry są wszystkie na stronie komputronika, masz ekran IPS 1280 x 800, 2-rdzeniowy procesor 1,6GHz, podwójna bateria, sporo wejść (mini USB/HDMI/SD) itd.
 0  
Super ...
ja ostatnio zdecydowałem się na taki zestaw - http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/samsung-np535u3c-a01pl-w8-tablet-gt-p3110.bhtml
co myślicie?
 0