Łukasz Szewczyk20.03.2013 (21:10)5 komentarzy

Gratisowe weekendy z Plusem - 40 proc. więcej

Plus wprowadza do swojej oferty promocję weekendowych zasileń, w ramach której użytkownicy otrzymają bonus w postaci 40 proc. wartości dokonanego zasilenia.
Od 16 marca 2013 roku do odwołania, w komórkowej sieci Plus obowiązuje promocja "Gratisowe weekendy z Plusem" z której korzystać można w weekendy, tj. od godziny 00:00 w sobotę do 23:59 w niedzielę.W czasie trwania promocji użytkownicy do każdego zasilenia swojego konta kwotą o wartości od 20 - 99 zł brutto (Simplus, 36i6, Sami Swoi) oraz nominałem 20 zł brutto (w przypadku abonentów Plus Mix) dokonanego w weekend za pośrednictwem internetu (np. www.plus.pl/zasilenia) lub poprzez bankowość elektroniczną, otrzymają bonus w postaci 40 proc. wartości dokonanego zasilenia, który zostanie automatycznie aktywowany na koncie abonenta po dokonaniu zasilenia.Bonus nie przedłuża okresu ważności dla usług wychodzących, ale być wykorzystany na wszystkie usługi telekomunikacyjne dostępne dla danego abonenta zgodnie z taryfą, z której korzysta

Komentarze (1 - 5 z 5)

Tej sieci już nic nie pomoże...
 0  
jak to nie pomoże??
Dzieci PLAY4GEY
 1  
Nie kupować nie może się nażreć.
 0  
A ja na to hahahaha.
Nie macie zdaje sie nic lepszego do roboty . Udostępnione wam miejsce do filozofowania ,i pozwolono sie wywnętrzać . Robice to skrupulatnie , twórcy tej strony śmieją sie do rozpuku i liczą kasę jaka zarabiają . Dobrą książkę by wziął jeden z drugim albo psa na spacer . Zdrowsze i madrzejsze niż ten bełkot o sieciach która lepsza . To jak w tym dowcipie o dziwkach co sie pokłócił jaki jest lepszy długi czy gruby . A odpowiedz jest prosta ten co długo stoi . Tak samo w sieciach .
Co tu gadać
 1  
jak na Plusa to całkiem fajna promocja, kiedyś 20% to był max przy doładowaniu :)
 1