Łukasz Szewczyk26.05.2013 (15:06)11

Dobry start Nju Mobile. "Konkurencja nie dorównała naszej strategii"

Komórkowa sieć Orange zadowolona jest ze startu swojej nowej marki Nju Mobile, która promuje tanie rozmowy telefoniczne bez ograniczeń. Rzecznik Orange podkreśla, że konkurencji do tej pory nie udało się "dorównać starannie przygotowanej strategii nju mobile".

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 11)

dokladnie Nju wymiata, nie ma lepszej oferty no limit
 20  
Niech by zrobili standardową ofertę Orange w takich cenach no limit, a nie bawią się w jakieś NJU MOBAJL, a abonament w Orange dalej straszy cenami.
 13  
A podobna oferta PLUSA gdzie ?
Dalej kombinują jak koń pod górkę ?
 1  
Czekam na taką ofertę bez limitu na internet (ale naprawdę bez limitu transferu, bez marketingowych sztuczek.
 3  
do czytelnikggg6: Chcesz oferte bez limitu na internet za darmo ?? aero2 pl
 4  
I kto by pomyślał że to Orange. SZOKKKKK
AbuZabi (usunięte konto #23032) 26.05.2013 (19:10:00)
 5  
On by chciał LTE!!!!!
 0  
Brak starterów we wskazanych sklepach na ich stronie a poza tym: "Nielimitowane połączenia w NJU to BAJKA! Jak można pisać coś takiego jak kupiłem starter za 5zł - uruchomiłem no limit też trzeba doładować za 5zł i po dobie rozmów z 1 nr - potrzebowałem porozmawiać z t-mobile. Otrzymałem sms: "W związku z naruszeniem PKT 5.1. Regulaminu oferty nju na kartę wypowiadamy umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych. LUDZIE przecież pod: "5.1. nie generować sztucznego ruchu telekomunikacyjnego, to jest w szczególności ruchu nie służącego wymianie informacji, ruchu, którego wyłącznym celem jest uzyskiwanie pewnej puli (liczby lub czasu trwania) połączeń telekomunikacyjnych zarówno w sieci nju mobile jak i pomiędzy siecią nju mobile, a innymi sieciami telekomunikacyjnymi;" można podpiąć wszystko. Nadmienię że między połączeniami były przerwy! Dzwoniłem w tym czasie na kilka innych nr gdzie połączenia były po około 1 minuta - może było ich z 5. Czy Nju-Orange myśli że ktoś to włącza na cały dzień + aktywacja = 4 zł żeby nie rozmawiać - chyba właśnie po to żeby połączenia trwały godzinami! Zabrali mi przy tym 6 zł jakie zostało na kolejne dni po aktywacji usługi "do wszystkich". Pal sześć te pieniądze - nie o to tu chodziło. Zrobiłem szybki test i już wiem że ze swoim złotym nr nigdzie się nie ruszam - nie do Orange! Zostaję w PLAY. tam mam połączenia w sieci za darmo i nikt mnie nie wyłącza. Nie mogę sobie na to pozwolić!"
 5  
Dopóki Orange nie pokaże wyników sprzedażowych traktuje z przymrużeniem oka takie wypowiedzi jak ta rzecznika sieci. Oczywiście ma on rację, że nie pojawiła się dotąd kopia mechanizmu ale należy jednak zwrócić uwagę na szybką odpowiedż RBM i Heyah.Zastanawia też czy czasem wpływ na przeczekanie nju nie ma również nadchodząca obniżka stawek MTR i to ona bardziej działa chyba na korzyść Orange.
 1  
RBM i Heyah to dużo słabsze oferty, żeby nie powiedzieć "mizerne".
AbuZabi (usunięte konto #23032) 27.05.2013 (16:53:25)
 2