Łukasz Szewczyk28.05.2013 (11:00)4 komentarze

Filmbox Live z filmami i kanałami live na Samsung Smart TV

Oferta Samsung Smart TV została powiększona o aplikację Filmbox Live, która pozwala oglądać na żywo filmowe i tematyczne kanały telewizyjne, a także korzystać z bogatej biblioteki VOD oferującej m.in. polskie i zagraniczne filmy
Aplikacja Filmbox Live zawiera blisko 1000 tytułów oraz 7 kanałów TV: Filmbox, Filmbox Extra, Kino Polska, Kino Polska Muzyka, Fightbox, Docubox, Fashionbox dostępnych w telewizorach Samsung Smart TV z serii D, E oraz F.Katalog VOD to filmy, także w jakości HD, które powiększają bazę filmową dostępna w Samsung Smart TV. W aplikacji Filmbox Live dostępne są m.in. filmy: "Agora", "Iluzjonista", "Coco Chanel", "Amerykanin", "Amityville 3D", "Krzyk 4", "Dracula II" i "Asterix: Misja Kleopatra". Każdego miesiąca pojawiać się będzie nawet kilkanaście premier, powiększony zostanie także katalog starszych tytułów filmowych.W aplikacji Filmbox Live dostępnych jest 6 pakietów::
- Pakiet Full - blisko 800 filmów na żądanie oraz 7 kanałów TV: Filmbox, Filmbox Extra, Kino Polska, Kino Polska Muzyka, Fightbox, Docubox, Fashionbox. Cena: 29,90 zł.
- Pakiet Film - blisko 100 filmów oraz 2 kanały TV: Filmbox, Filmbox Extra. Cena: 9,90 zł
- Pakiet Kino Polska - blisko 30 filmów oraz 2 kanały TV: Kino Polska, Kino Polska Muzyka. Cena: 9,90 zł
- Pakiet Fightbox - blisko 70 programów z rożnymi sportami walki: karate, MMA, Muay Thai, kick boxing, Sumo, wrestling i 1 kanał TV, Fightbox. Cena: 9,90 zł
- Pakiet Docubox - blisko 120 filmów oraz 1 kanał TV, Docubox. Cena: 9,90 zł
- Pakiet Fashionbox - blisko 230 programów TV, w tym pokazów mody i 1 kanał TV, Fashionbox. Cena 9,90 złAktualnie na platformie Samsung Smart TV znajduje się pokaźna oferta aplikacji z polskojęzycznymi materiałami wideo: ipla, iplex.pl, Strefa VOD, VoD Onet, Andrino, TVN player, VOD.TVP.PL, Filmbox Live Poland. Ciekawe materiały wideo oferują także aplikacje Ninateka, Teatr Wielki - Opera Narodowa, Sport.pl Video, MaleMen czy Filmaster.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Niech Filmbox idzie w końcu z tymi swoimi filmami do diabła.Żygać się chce setki razy dają te same filmy w końcu ile można.
 7  
to teraz filmy sie liczy w sztukach? Fajnie, jutro nakręce 3
 3  
o jej, jaka nowość... na Bravia jest już od jakiegoś czasu...
Samsung widze wlazi w dupsko każdemu żeby tylko się rozreklamowac
 0  
Tak jako ciekawostka. Ta aplikacja jest już od jakiegoś czasu na smart samsunga. Czemu dopiero teraz o tym się pisze nie wiem. Wiem tylko, że raczej nie skorzystam. Aplikacji z filmami jest już i tak b. dużo, jeszcze za to płacić 10 zeta od kanału?
 4