Łukasz Szewczyk12.06.2013 (14:19)3 komentarze

Paysafecard - nowa usługa z e-gotówką w sieci Kolporter

Kolporter we wszystkich swoich salonikach prasowych, salonach Top-Press i w sklepach spożywczych Dobry Wybór wprowadził nową usługę elektroniczną - paysafecard. Klient może teraz kupić za gotówkę tzw. pieniądz internetowy w postaci kodu PIN, pozwalający na bezpieczne dokonanie płatności online.
Nowa usługa jest adresowana do osób korzystających z portali internetowych i serwisów społecznościowych.
Klient w naszym punkcie handlowym kupuje za gotówkę tzw. pieniądz internetowy, którym jest wydruk z 16-cyfrowym kodem PIN. Dysponując kodem może dokonać płatności online w serwisie lub na portalu. W sprzedaży dostępne są nominały 20, 50, 100 i 300 zł, przy czym płacąc online nie trzeba wykorzystywać od razu całej kwoty, część można zostawić na później lub wykorzystać w innym serwisie - wyjaśnia Sławomir Borkowski, menadżer ds. rozwoju w Kolporterze
Usługa realizowana jest we wszystkich salonikach prasowych Kolportera, salonach Top-Press i sklepach Dobry Wybór, czyli w ponad tysiącu punktów. - To usługa adresowana do osób, które nie chcą korzystać w Internecie z kart kredytowych. Z usługi można korzystać także w serwisach, które wymagają płatności w obcych walutach - dodaje Sławomir Borkowski.

Komentarze (1 - 3 z 3)

forma sprzedawania z góry określonymi nominałami jest bez sensu. Chcę kod na 45 zł to powinienem dostać kod na 45 zł...
 3  
W ogólnym rozrachunku taka forma płatności, z okrągłymi nominałami, może się okazać droższa niż przelew zrealizowany za pośrednictwem Poczty Polskiej.
 2  
Nic bardziej mylnego, wszystkie prepaidy dziajala tak samo, ladujesz je na jakas kwote a jak ci zostanie cos, to mozesz to potem wykorzystac..
 0