Łukasz Szewczyk18.06.2013 (18:07)5 komentarzy

Netia ma własną edycję Internet Explorer 10

Netia udostępniła swoim klientom specjalną wersję internetowej przeglądarki firmy Microsoft - Internet Explorer 10 Netia Edition. Czym charakteryzuje się nowa aplikacja?
Netia ma własną edycję Internet Explorer 10
Netia jest pierwszym operatorem telekomunikacyjnym w Polsce, który przygotował wraz z Microsoft własną wersję przeglądarki Internet Explorer 10 Netia Edition. Aplikacja charakteryzuje się m.in. ustawieniem strony głównej na Netia.pl (można jednak ją zmienić), w zakładkach dodano linki do stron Netii (m.in. e-sklep, Netia On-line, eMarket, Wirtualny Dysk czy Hub na stronie głównej), dodano Search Provider powiązany z e-sklep.netia.pl, natomiast po ręcznym przypięciu strony głównej do menu start lub paska narzędzi pojawia się dynamiczna lista zadań z linkami do głównych serwisów Netii.Internet Explorer 10 Netia Edition dostępna jest w polskiej wersji językowej dla Windows 7 i Windows 8 (obie w wersje 32 i 64-bitowych).
Przeglądarkę można pobrać całkowicie za darmo w naszym eSklepie (bezpośredni link). W przeciwieństwie jednak do eMarketu, który jest dostępny również dla osób niebędących naszymi klientami, aby korzystać z eSklepu trzeba być klientem Netii. Zakupy w eSklepie są bowiem autoryzowane w serwisie NetiaOnLine, a ewentualne należności reguluje się na fakturze za usługi Netii - wyjaśnia Karol Wieczorek z biura prasowego Netii

Komentarze (1 - 5 z 5)

Nieźle, nie dość, że syfna przeglądarka w standardzie to jeszcze upakowana dodatkowym syfem od Netii.
 9  
Big deal takie proste modyfikacje IE to dzieci w gimbazie robia nudnych lekcjach pseudo informatyki
 9  
fantastyczna informacja! miliardy ludzi na calym swiecie z pewnoscia rzuca sie do sciagania syfu napakowanego bezuzytecznym syfem. fajnie buduja atmosfere porzadania z ta mozliwoscia sciagania tylko dla klientow. zenada.
netialepszaperspektywa 19.06.2013 (12:34:42)
 1  
Netia to manipulanci, ich nowa promocja "Foton" to kolejna ściema, ktoś pomyślał by że "foton internet z prędkością światła" to jakaś nowa technologia internetu, nic bardziej mylnego to kolejne ich G***O tylko pod inną nazwą..
 0  
Ja jestem ciekawy ile sobie policzyła $ osoba/y odpowiedzialna za skonstruowanie Netia Edition.

i dlaczego nie pójdą o krok dalej i puszczą Windows 8 Netia Edition do tego Xbox One Netia Edition oferowany w wysokich abonamentach.
 0