Łukasz Szewczyk21.06.2013 (0:05)4 komentarze

Samsung zaprezentował Galaxy NX - aparat z Androidem i LTE

Samsung ogłasza wprowadzenie na rynek aparatu Galaxy NX - pierwszego kompaktowego aparatu systemowego (CSC) oferującego łączność 3G/4G LTE. Zamkniętą w stylowej obudowie całość uzupełnia niezliczona liczba aplikacji ekosystemu Android.
GALAXY NX
GALAXY NX
Samsung Galaxy NX to urządzenie nowego typu, umożliwiające użytkownikom połączenie z siecią i przekształcanie codziennych doświadczeń w opowieści, którymi można błyskawicznie dzielić się z wybranymi osobami - niezależnie od miejsca, zawsze w imponującej palecie barw i z dbałością o każdy szczegół.Dzięki zastosowaniu technologii 3G/4G LTE aparat GALAXY NX umożliwia fotografom pozostawanie w stałej łączności z ich światem. System płynnej łączności oferujący szybkie przesyłanie danych - zarówno z terenu jak i z domowego zacisza - to ukłon w stronę fotografów poszukujących urządzenia przeznaczonego do łatwego udostępniania zdjęć na profesjonalnym poziomie. GALAXY NX odpowiada na wyzwania ery komunikacji wizualnej, umożliwiając entuzjastom fotografii błyskawiczne dzielenie się najciekawszymi przeżyciami, w zdumiewającej jakości.Funkcja Photo Suggest na podstawie danych geolokalizacyjnych wskazuje popularne fotografowane miejsca w oparciu o ogromną bibliotekę zdjęć zrobionych przez innych fotoamatorów z całego świata. Natomiast funkcja Story Album pozwala cieszyć się niezatartymi wspomnieniami, wyświetlając najciekawsze zdarzenia na osi czasu i kadrując je na potrzeby tworzenia cyfrowych albumów, które można oglądać i udostępniać na innych urządzeniach.20,3-megapikselowa matryca APS-C oferuje jasne i pełne szczegółów kadry, nawet w słabym oświetleniu, a procesor obrazu DRIMe IV zapewnia szybkość i precyzję wymaganą przez współczesnych fotografów. Zaawansowany hybrydowy autofokus (AF) ustawia ostrość w oparciu o detekcję fazy i kontrastu, dzięki czemu ujęcia są wyraziste i dynamiczne, a krótki czas otwarcia migawki (1/6000 s) i tryb zdjęć seryjnych (8,6 kl/s) pozwalają na bieżąco rejestrować przebieg wydarzeń.Za sprawą systemu operacyjnego Android 4.2 Jelly Bean wykorzystano funkcjonalność smartfonu z myślą o poprawie komfortu fotografowania. Użytkownik może korzystać z aplikacji Android, dostosowując GALAXY NX do własnych potrzeb. Możliwe jest nie tylko fotografowanie i filmowanie, lecz również edycja zdjęć, dodawanie efektów specjalnych czy komunikacja z przyjaciółmi i rodziną.
Samsung

Komentarze (1 - 4 z 4)

Może niedługo i w kiblach będą tego Androida instalować! Bez przesady!
 1  
Ta, może jeszcze mikrofale, lodówki, pralki, odkurzacze, domofony, liczniki gazu, sejfy, tostery, miksery, piekarniki i ch*j wie co będą na tym Androidzie?!
 0  
Nie rozumiem rozżalenia, jak ktoś będzie chciał toster, piekarnik czy też mikser z androidem, to jego biznes. I jeżeli mu się to przyda do życia, to po co robić taką dramę i cyrk. Przecież im większy wybór na rynku, tym większe prawdopodobieństwo zadowolenia klienta. :P
 2  
GALAXY ZOOM jest lepszy, chociaż to wielka kobyła ale do kieszeni wejdzie i pogada bez nią.
(usunięte konto #28795) 21.06.2013 (20:47:37)
 0