Łukasz Szewczyk12.07.2013 (9:28)brak komentarzy

Nowa oferta VoIP dla firm w PLFON

PLFON, marka telefonii VoIP dostępna w sieciach Media Markt oraz Saturn, zaprezentowała nową ofertę dla małych i średnich firm - FONbox.
PLFON
PLFON
Operator telefonii internetowej VoIP - PLFON, wprowadził na rynek nową ofertę stworzoną z myślą o małych i średnich firmach. FONbox to wirtualna centrala telefonii VoIP dla firm, oferująca szeroki zakres usług dodatkowych. Poza ofertą połączeń głosowych w jakości HD, FONbox umożliwia m.in. nagrywanie rozmów, korzystanie z mostka telekonferencyjnego, IVR, zapowiedzi połączeń, wideo połączeń, korzystanie z numerów dostępowych i numeracji skróconej bez dodatkowych opłat.Ofertę FONbox uzupełnia szeroki wybór renomowanych aparatów telefonicznych IP dostępnych już od 1 zł brutto. Wśród dostępnych marek znajdują się Gigaset, Cisco, Yealink, Polycom, Grandstream i Snom. Aplikacja FONbox jest dostępna także dla telefonów komórkowych: działa z mobilnymi systemami operacyjnymi iOS, Android i BlackBerry.

Usługa FONbox oferuje kilka rodzajów abonamentów, w tym nowość w Polsce na rynku VoIP: pakiet z nielimitowanymi połączeniami do sieci stacjonarnych i komórkowych
w Polsce oraz USA oraz do sieci stacjonarnych w Unii Europejskiej.