Łukasz Szewczyk12.07.2013 (14:49)1 komentarz

Większe pakiety internetowe dla biznesu w T-Mobile

T-Mobile wprowadza zmiany w ofertach blueconnect biznes oferując klientom więcej danych oraz rozszerzając dostępne opcje o nową taryfę z 20 GB limitem danych.
Większe pakiety internetowe dla biznesu w T-Mobile
T-Mobile oferuje klientom biznesowym mobilny dostęp do Internetu w kilku rozmiarach od S do 100XL na bardzo korzystnych warunkach, w których 1GB może kosztować przedsiębiorcę tylko złotówkę miesięcznie. Przedsiębiorcy mogę wybrać najlepszy dla nich wariant dostępu do Internetu z odpowiednim do ich potrzeb urządzeniem. W ofercie T-Mobile klienci biznesowi mają bardzo szeroki wybór urządzeń od modemów i routerów, poprzez tablety i laptopy, a kończąc na nowości rynkowej PC-Tabletach, czyli urządzeniach będącym połączeniem tabletu i komputera. Każde z tych urządzeń można kupić w atrakcyjnej cenie, a większość z nich jest dostępna od złotówki. Wprowadzona do oferty nowa taryfa wzbogaci oferty z modemem lub routerem na 24 miesiące oraz z laptopem lub tabletem na 30 miesięcy.
W ramach oferty z modemem, po wprowadzeniu nowej opcji o wartości 60 zł netto, obowiązywać będą taryfy: blueconnect biznes M, L, XL oraz 100XL:

Nowa oferta Blueconnect biznes
Nowa oferta Blueconnect biznes
Równocześnie T-Mobile proponuje atrakcyjną ofertę na router Huawei B683 wraz z anteną zewnętrzną, dzięki któremu we własnym miejscu pracy stworzyć można bezprzewodową sieć w technologii WLAN, co jest doskonałym rozwiązaniem szczególnie dla niewielkich firm. W taryfie XL i 100XL urządzenie to dostępne będzie za symboliczną złotówkę. Druga oferta blueconnect, której dotyczą wprowadzane zmiany - z laptopem lub tabletem na 30 miesięcy, przewiduje taryfy blueconnect biznes S, M, L, XL i 100XL, w których znalazły się atrakcyjne komputery i tablety w niespotykanie niskich cenach. Przy najniższym abonamencie w wysokości 40 zł netto miesięcznie można otrzymać np. nowoczesny tablet Alcatel One Touch Evo 7 za 1,23 zł. W nowej taryfie M, za 60 zł netto miesięcznie poza tabletem Alcatela, za 1,23 zł otrzymać można także Samsunga Galaxy Tab 2 7.0, a ten sam tablet w wersji 10.1 można kupić już za 244,77 zł.


Nowa oferta bluconnect biznes
Nowa oferta bluconnect biznes

Komentarze (1 - 1 z 1)

a Plus lte tylko 25gb za 120zł.....
 3