Łukasz Szewczyk12.09.2013 (14:23)8 komentarzy

Stars.TV: Większy zasięg w Netii i Dialogu. Kolejny rekord oglądalności

Muzyczna telewizja Stars.TV zwiększa swoją dostępności w sieci Netia oraz Dialog. Dodatkowo stacja notuje kolejny rekordowy wynik oglądalności.
Stars.TV: Większy zasięg w Netii i Dialogu. Kolejny rekord oglądalności
Młoda telewizja muzyczna prężnie rozwija swój zasięg. Od czwartku (12 września 2013 roku) kanał Stars.TV dostępny jest we wszystkich pakietach telewizyjnych dla abonentów sieci Netia oraz Dialog.Dodatkowo w środę (11 września 2013 roku) kanał Stars.TV zanotował kolejny rekord oglądalności. W tym dniu stację oglądało średnio ponad 11,2 tys. widzów. Dzięki temu Stars.TV była czwartą pod względem oglądalności telewizją muzyczną w Polsce.Przypomnijmy, że stacja Stars.TV adresowana jest do dorosłej publiczności, której proponuje przeboje muzyczne z wielu dekad - od lat 60 po współczesne. Bez seriali, programów typu reality show czy też SMS-owych gier. Na antenie stacji królują przede wszystkim specjalnie wybrane i wyselekcjonowane największe przeboje wielu dekad, w myśl zasady "The best of music".
Stacja nadaje od listopada 2012 roku, można ją oglądać za pośrednictwem satelity Hot Bird, na platformach cyfrowych i w kilkudziesięciu telewizjach kablowych (m.in. Multimedia Polska, Toya, Inea) oraz w internecie.

Komentarze (1 - 8 z 8)

Coraz większe grono widzów zaczyna doceniać tę dobrą muzyczną stację jaką jest Stars.TV. Ja oglądam ją od samego początku i polecam ją wszystkim.
 11  
Kiedy StarsTV w Vectrze ? Czemu darmowego programu nie chcą włączyć do oferty?
 11  
Stars.TV to chyba jedyna telewizja, która jest praktycznie zawsze komplementowana jako najlepsza stacja muzyczna. Jeszcze sie nie spotkalem z negatywną krytyką kanału
DaniEleQ ( _ ) ( _ ) ;D 12.09.2013 (17:36:41)
 7  
przecież to nie kanał TV - zwykła playlista. Można samemu to zrobić w necie i po temacie....
 4  
Netia to żywy trup.
Są 100 lat za kablówkami i 30 za tp.
 2  
Świetna wiadomość, do tej pory to był jakiś jeden pakiet chyba :/
 3  
Dobrze! Kanał jest świetny - prawdziwa telewizja muzyczna, a nie jakieś ploty i reality szoły. Vectra mogłaby sie w końcu zainteresować!
 4  
Zupełnie mnie to nie dziwi, są rewelacyjni! Prawdziwa telewizja muzyczna bez niepotrzebnych głupawych reality show i nawałnicy reklam.
 4