Łukasz Szewczyk18.10.2013 (1:46)1 komentarz

Lycamobile w placówkach Poczty Polskiej

Lycamobile, sieć komórkowa oferująca tanie międzynarodowe i krajowe połączenia komórkowe, zwiększyła dostępność kart SIM i doładowań o kolejne miejsce - placówki Poczty Polskiej.
Lycamobile
W punktach oznaczonych logo Poczty Polskiej dostępne są już karty SIM Lycamobile oraz pełna gama doładowań: 5, 10, 20, 30, 50 i 100 zł.
Współpraca z Pocztą Polską w zakresie dystrybucji starterów Lycamobile za pośrednictwem urzędów pocztowych pozwoli na szersze dotarcie do naszych konsumentów mieszkających w mniejszych miejscowościach, z których często Polacy emigrowali i emigrują. A co za tym idzie pozostali tam ich bliscy - nasi klienci, którym musimy optymalnie ułatwić dostęp do usług Lycamobile - placówki pocztowe, to kanał sprzedaży, do którego relatywnie łatwo jest skierować naszych klientów ponieważ marka i logo Poczty Polskiej są silnie rozpoznawalne w Polsce - mówi Piotr Sawicki, dyrektor sprzedaży w Lycamobile Polska
Lycamobile to największy na świecie operator tanich międzynarodowych (i krajowych) połączeń telefonii komórkowej. Sieć ma ponad 30 milionów klientów na świecie, a co 2 sekundy dołącza nowy użytkownik, witany z radością przez Lycamobile. W Polsce Lycamobile rozpoczęła działalność w listopadzie 2011 i konsekwentnie zwiększa swoją obecność na rynku i bazę użytkowników.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Posunięcie może i dobre ale za mało promujące taki starter w prasie i tv. I tak konsument wybierze zapewne czerwoną łapę lub coś innego. Ostatnio gadałem ze znajomym i on korzysta z czerwonej łapy. O starterze nie słyszał.
 3