Łukasz Szewczyk23.10.2013 (7:56)brak komentarzy

Galaxy Note 3 Telefonem Igrzysk Olimpijskich w Soczi 2014

Samsung zawarł porozumienie z Międzynarodowym Komitetem Olimpijskim (MKOl) w związku z inicjatywą "Samsung Smart Olympic Games", która ma uczynić z Olimpiady w Soczi 2014 imprezę wyznaczającą standardy w zakresie komunikacji bezprzewodowej i wolną od papieru.
Samsung GALAXY Note 3
Projekt "Samsung Smart Olympic Games" sprawi, że Igrzyska w Soczi 2014 staną się prawdziwie cyfrowe. Dzięki aplikacji mobilnej Wireless Olympic Works (WOW) sportowcy, reprezentanci państw, pracownicy obsługi Igrzysk i wszyscy fani na całym świecie będą mogli za pomocą najnowszych smartfonów i technologii Samsung mieć dostęp do bazy materiałów interaktywnych dotyczących każdej z dyscyplin sportowych reprezentowanych na zimowych Igrzyskach.Aby wcielić tę wizję w życie, Samsung GALAXY Note 3 ogłoszono oficjalnym telefonem zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi w 2014 r. GALAXY Note 3 to najnowszy model z linii produktów Note, który wyposażono w większy i lepszej jakości ekran, zapewniający większy komfort oglądania materiałów wideo oraz wykonywanie większej liczby zadań jednocześnie. Urządzenie może być także obsługiwane przy pomocy rysika S Pen, który znacznie ułatwia i przyspiesza pracę.
Międzynarodowy Komitet Olimpijski udostępni Samsung GALAXY Note 3 - oficjalny telefon Igrzysk - wszystkim sportowcom rywalizującym w Soczi. Innowacyjna technologia umożliwi im dzielenie się informacjami i śledzenie wydarzeń w wygodniejszy sposób. Po raz pierwszy w piętnastoletniej historii sponsoringu Igrzysk Olimpijskich przez Samsung wszyscy sportowcy otrzymają urządzenia firmowe urządzenia.Aby ułatwić komunikację podczas Soczi 2014 i uczynić ją prawdziwie mobilną, Samsung rozbudował wersję aplikacji wykorzystywaną przez pracowników obsługi Igrzysk. WOW zapewni przesyłane na bieżąco, aktualne informacje o czasie rozpoczęcia poszczególnych rywalizacji oraz zagwarantuje łączność, która odgrywa kluczową rolę przy organizacji Olimpiady. Będąc sponsorem w kategorii urządzeń komunikacji bezprzewodowej, Samsung stworzył aplikację WOW specjalnie z myślą o Rodzinie olimpijskiej, w szczególności o osobach zarządzających, personelu i przedstawicielach MKOl, krajowych komitetów olimpijskich oraz komitetów organizacyjnych. Pierwsza wersja aplikacji powstała na Igrzyska Olimpijskie w Atenach w 2004 roku.Z kolei dla fanów Olimpiady z całego świata aplikacja WOW będzie rozwiązaniem, dzięki któremu urządzenia z systemem Android zmienią się w przenośne centra informacji sportowych, zapewniające stały dostęp do wydarzeń w Soczi. Dopiero po raz drugi aplikacja WOW udostępniana jest publicznie. Wcześniej fani sportu mogli korzystać z niej podczas Olimpiady w Vancouver w 2010 roku. Publiczna wersja aplikacji WOW zapewnia kibicom darmowy dostęp w czasie rzeczywistym do informacji o wydarzeniach sportowych, w tym do aktualnych harmonogramów, oficjalnych wyników, statystyk medalowych i informacji o nowych rekordach.