Łukasz Szewczyk23.12.2013 (22:40)2 komentarze

Biały phablet Ascend Mate, nowe modemy i routery Huawei 3G/LTE w Polsce

Huawei wprowadza na polski rynek phablet Ascend Mate w białej obudowie. Dotychczas urządzenie było dostępne jedynie w kolorze czarnym. Huawei ogłosił także wprowadzenie nowej linii modemów i routerów 3G/LTE.
Huawei Ascend Mate
Huawei Ascend Mate
Huawei Ascend Mate to urządzenie, mierzące w najwęższym miejscu jedynie 6,5 mm. Phablet został zaprojektowany tak, aby mimo dużego ekranu, można go było obsługiwać jedną dłonią. Dużym udogodnieniem jest także rozbudowany, dedykowany interfejs Huawei Emotion UI oraz funkcja multitaskingu - podczas pisania wiadomości można jednym dotknięciem uruchomić np. kalkulator czy tryb notatek, bez konieczności wychodzenia z aktywnej aplikacji. Dodatkowym udogodnieniem podnoszącym komfort użytkowania Ascend Mate jest technologia Magic Touch, która pozwala na korzystanie z niego nawet w rękawiczkach. Urządzenie wyposażono w ekran LCD HD w technologii IPS+ o przekątnej aż 6,1 cala i rozdzielczości 1280 x 720, gwarantując czystość obrazu i precyzję barw. Ascend Mate zasilany jest przez baterię 4050 mAh i czterordzeniowy procesor Huawei Hi-Silicon o częstotliwości taktowania 1,5 GHz. Stworzone przez Huawei technologie oszczędzania energii - QPC i ADRX sprawiają, że smartfon może pracować nawet dwa dni bez konieczności podłączania do zewnętrznego źródła zasilania. Ascend Mate pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 4.1. Phablet wyposażony jest w dwa aparaty - przedni o rozdzielczości 8 Mpix HDR z funkcją auto-focus oraz tylny HD o rozdzielczości 1 Mpix. Ponadto, Ascend Mate posiada podwójny mikrofon z technologią redukcji zakłóceń, zapewnia możliwość odtwarzania dźwięku w systemie Dolby oraz nagrywania w stereo. Cena - 1449 zł.
Huawei E5220
Huawei E5220
Huawei wprowadził także na polski rynek nowy model routera wi-fi - E5220 oraz modem LTE E3272. E5220 to najmniejszy mobilny router ze znanej serii E5. Cechuje go minimalistyczna obudowa i elegancki design. Dzięki zastosowaniu funkcji fast-boot, router jest gotowy do pracy w zaledwie 5 sekund. Urządzenie obsługuje mobilną technologię HSPA+, umożliwiającą transfer o prędkości 21.1 Mb/s. Router może jednocześnie udostępnić Internet nawet 10 urządzeniom takim jak np. smartfony, tablety, notebooki, konsole PSP czy czytniki e-booków. Dzięki pojemnej baterii 1150mAh, E5220 może pracować do 4 godzin bez konieczności podłączania zewnętrznego źródła zasilania. Modem HUAWEI LTE E3272 wyróżnia natomiast opływowa i elegancka, biała obudowa. Modem może pobierać dane z maksymalną prędkością do 150 Mb/s oraz wysyłać z prędkością do 50 Mb/s, w zależności od warunków sieci. Urządzenie posiada także slot na kartę pamięci micro SD (do 32MB).

Huawei E3272
Huawei E3272
Z kolei modem E3531 wyróżnia się elegancką stylistyką, prostą i ergonomiczną linią oraz białą obudową, która nadaje urządzeniu atrakcyjny wygląd. Modem pobiera dane z maksymalną prędkością 21 Mbps, wysyła natomiast z prędkością 5,76 Mbps. Modemy HUAWEI pozwalają cieszyć się nieograniczonymi zasobami Internetu niemal w każdym zakątku Polski bez obaw o rachunek od operatora.

Modemy i routery HUAWEI 3G/LTE dostępne są w sugerowanych cenach detalicznych: E5220 - 309 PLN, E3531 - 139 PLN, E303 - 129 PLN i E3272 - 469 PLN.

Komentarze (1 - 2 z 2)

phablet ??????? WTF?
 1  
Phablet - fablet to urzadzeni łączące cechy smartfona i tableta, tak więc nie ma pomyłki w tekście. Uważam, że polsat i plus powinni się zainteresować takimi urządzeniami, bo z ich LTE znakomicie by współpracowały.
 1