Łukasz Szewczyk31.12.2013 (13:22)9 komentarzy

Orange Polska zamiast TP i PTK Centertel

Połączenie Telekomunikacji Polskiej z PTK Centertel stało się faktem. Od 31 grudnia 2013 roku działają jako jedna firma Orange Polska. Połączenie nie wiąże się z żadnymi zmianami umów dla klientów.
Połączenie nastąpiło poprzez przeniesienie całego majątku PTK Centertel na TP. Nową firmą kierować będzie dotychczasowa struktura zarządcza Grupy Orange Polska. Połączenie ma na celu poprawienie efektywności działań i usprawnienie obsługi klientów. Uprości procesy i będzie wspierać rozwój oferty. Zmiana nazwy to finał długiego procesu wewnętrznej integracji spółek.
Już dziś oferujemy najszerszy na rynku pakiet usług konwergentnych Chcemy utrzymać pozycję lidera w udziale wartościowym na rynkach mobilnym i stacjonarnym. Dzięki formalnemu połączeniu TP i PTK Centertel będziemy mogli jeszcze lepiej wykorzystać potencjał Orange Polska i siłę konwergencji, która wyróżnia nas na tle konkurencji - powiedział prezes Orange Polska Bruno Duthoit
Zmiany w strukturze Orange Polska nie pociągają za sobą konieczności zawierania nowych umów na usługi, z których dotąd korzystali klienci TP i PTK. Nie wpłyną również na warunki świadczenia tych usług. Mając na uwadze wcześniejsze próby oszukiwania naszych klientów, informujemy, że ewentualne nadużycia można zgłaszać poprzez bezpłatną infolinię 800 500 005. Pod tym numerem konsultanci przyjmują od klientów zgłoszenia oraz udzielają informacji jak postępować w takich przypadkach.

Komentarze (1 - 9 z 9)

Już się 'boję' że z okazji zmiany nazwy Orange Pologne znowu zamiesza z ofertami tak żeby klientowi wydawało się że jest taniej i niezmienne od blisko półtora roku ceny Neostrady pójdą w górę...
Jak na razie jedyny potencjalny plus z połączenia będzie być może taki że usługi będą wymienione na jednej fakturze.
Swoją drogą ciekawe jak oni będą tłumaczyć klientom dlaczego drugi raz się łączą, skoro już raz się 'połączyli' ?
BRE Bank w to samo się ładuje z tym swoimi czterema różnymi mBankami...
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 31 grudnia 2013 o 13:51:12 przez Leszek1979).
 5  
DOSTAŁEM NOWE MIESZKANIE 2 KROKI OD MIASTA I CHCIAŁEM MIEĆ NETA I TELEFON OD NETIA SA LUB TP ALE NIE MA LINI TP ZERO MOŻLIWOŚCI TECHNICZNYCH A MAMY 21 WIEK NIBY WIEC TAK TO JEST Z TP
DARO NC+ I CYFROWY POLSAT (usunięte konto #9933) 31.12.2013 (14:42:17)
 5  
Może w końcu będzie oferta telefonu stacjonarnego z minutami na komórki ?! bo teraz oferta orange z tel.stacjinarnego na komórki jest ,,archaiczna" z czasów PRL-u. Czekamy na nowe oferty telefonu stacjonarnego z internetem neostrada.
 8  
Nie myślcie sobie, że coś super-lux-mega będzie. Nic nie będzie. Zmiana nazwy umożliwia legalny transfer jeszcze większej kasy do Francji w ramach zapłaty za logo, konsultacje, opracowania, materiały itp.itd. Logo TP nic nie kosztowało. Za logo Orange (swoją drogą durne i nic nie znaczące) trzeba już żabojadom płacić!
 9  
Może w końcu będzie oferta telefonu stacjonarnego z minutami na komórki ?!
bo teraz oferta orange z tel.stacjinarnego na komórki jest ,,archaiczna" z czasów PRL-u.
Czekamy na nowe oferty telefonu stacjonarnego z internetem neostrada.
.... na co ci to ?
Sieci komórkowe oferują nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych za 29 zł miesięcznie.
I ani grosza więcej.
------------
TP.SA/Orange ma u mnie pozamiatane.
 7  
@tymoni, @brutalos

Panowie nie jest tak źle, chyba za 79 pln jest w TP, przepraszam w Orange, abonament bez limitów na stacjonarne w UE, oraz wszystkie sieci komórkowe w Polsce i dodatkowo w USA i Kanadzie (a może nawet jeszcze w Australii).
 1  
@tymoni, @brutalos

Panowie nie jest tak źle, chyba za 79 pln jest w TP, przepraszam w Orange, abonament bez limitów na stacjonarne w UE, oraz wszystkie sieci komórkowe w Polsce i dodatkowo w USA i Kanadzie (a może nawet jeszcze w Australii).
To jest Plan Bez Ograniczeń za 69zł. I tak z telefonu stacjonarnego korzystają już tylko starsze osoby oraz przedsiębiorstwa i firmy. Orange będzie się skupiał na usługach mobilnych, internetowych oraz telewizyjnych.
 94  
Dlaczego otrzymuję 2 różne faktury -oddzielnie na telefon stacjonarny i na komórki?
Jeśli chcę sprawdzić fakturę wyświetla mi się tylko ta na komórki?
 0  
Witam.
Jak to jest 29-12-2014 r wysłałam do Was pismo o tym, że rezygnuję z waszej usługi. Umowa moja ważnqa była do 31-03-2015, a ja mam dalej czynny telefon, czyzby nikt nie czytał listów , a może tylko rezygnacje bo to strata pieniędzy.
 0