Łukasz Szewczyk20.01.2014 (10:34)10 komentarzy

20 proc. Polaków w zasięgu 4G LTE sieci Play. Rusza kampania reklamowa (wideo)

Komórkowa sieć Play poinformowała, że w zasięgu sieci 4G LTE operatora znajduje się już 20 proc. Polaków. Z tej okazji operator przygotował specjalne spoty reklamowe.
karta play small
W ostatnich dniach w zasięgu 4G LTE znalazły się nowe miejscowości" Aleksandrów Łódzki, Głowno i Wałbrzych. Jak informuje Marcin Gruszka, rzecznik sieci Play, na dzień dzisiejszy w zasięgu sieci 4G LTE Play znajduje się już 20 proc. populacji.Włączaniu technologii w kolejnych miejscówkach towarzyszyć będzie dedykowana kampania reklamowa, której częścią będą następujące spoty reklamowe:Komentarze (1 - 10 z 10)

20% Polaków to jakieś 7 mln 600 tys ludzi. Wystarczyło postawić kilka nadajników w Warszawie, na Śląsku, Krakowie i Łodzi i już można się chwalić 20%. Może lepiej podaliby powierzchnię jaką pokrywa ich LTE.
 8  
Śląsk to olali.
 5  
uuu - zasięg że hej. A co z "przestarzałą" technologią? U mnie w 30tyś mieście jest bardzo źle.
 5  
najpierw dajcie 3G w polsce a potem marzcie o 4
 5  
bylem z nimi przez pol roku. dziekuje. juz wiecej nie wroce.
 2  
Kolejny marketingowy bełkot . Może pan Gruszka sprecyzuje skąd takie wyliczenia? Co znaczy termin "w zasięgu"? Wewnątrz budynków, pod stacją bazową? na drzewie? Biorąc pod uwagę liczbę nadajników , obszar miast i zabudowę , można zapewnienia Rzecznika nazwać bredniami. Oczywiście można twierdzić , że zasięg jest ... na zewnętrznej antenie umieszczonej na 20 metrowym maszcie. :D
 22  
Dziady i tyle :)
 3  
A Plus i CP dają 66% Polaków LTE... Także Play ma jeszcze duże tyły. I podejrzewam, że Plus i CP zawsze będą mieć przewagę, tym bardziej że wciąż pod każdym względem swój produkt rozwijają.
 1  
Zasięg LTE Plusa i Polsatu nie ma konkurencji, a ponadto jest jeszcze HSPA, które chodzi właściwie wszędzie, gdzie nie ma LTE. A więc dostęp jest praktycznie zagwarantowany.
 1  
Faktycznie, sprawdziłem i CP z Plusem mają ponad 60% polaków w zasięgu (podawalli ostatnio, że 24 miliony czy jakoś tak). 20% to mieli chyba ze 3 lata temu, jak startowali, więc raczej jasne, kto na zakresie lte rządzi.
 0