Łukasz Szewczyk28.01.2014 (17:52)7 komentarzy

Apple: Rośnie sprzedaż iPhone`ów i iPadów

Apple ogłasza wyniki sprzedaży za trzeci kwartał 2013 roku. W ujęciu rocznym spółka notuje wzrost sprzedaży smartfonów iPhone oraz wzrost sprzedaży tabletów iPad. Spółka poprawia także sprzedaż komputerów Mac.
Apple: Rośnie sprzedaż iPhone`ów i iPadów
Firma Apple ogłosiła wyniki finansowe za czwarty kwartał 2013 roku. W tym okresie firma Apple zanotowała przychody ze sprzedaży na poziomie 57,6 mld dol. (wzrost o 3,1 proc.) oraz zysk netto na poziomie 13,1 mld dol (bez zmian)Przedstawiono także dane sprzedaży głównych produktów firmy. W czwartym kwartale 2013 roku sprzedano 51 mln smartfonów iPhone (wzrost o 3,2 mln sztuk w ujęciu rocznym), z kolei sprzedaż iPadów wyniosła 26 mln sztuk (wzrost o 3,1 mln sztuk). Spółka sprzedała także 4,8 mln komputerów Mac (wzrost o 0,7 mln sztuk).

Komentarze (1 - 7 z 7)

Czy to cudo posiada bluetooth? Można się zdziwić...
 0  
i na co Ci bluetooth? sa inne sposoby komunikacji
 2  
Apple się kończy ...
 0  
Po tych danych raczej końca nie widać, przy takim zalewie taniej chińszczyzny to ogromny sukces utrzymywać taki poziom i nie można zapominać, że to właśnie apple miało ogromny wpływ na zmiany których dzisiaj doświadczamy wszyscy.
 4  
Ostatnio pewien ksiądz podał do sądu firmę produkującą papier toaletowy, bo widniał na nim wizerunek baranka (w domyśle Bożego).
Czekam aż ten sam ksiądz poda do sądu firmę Apple. Wszak to jabłuszko z logo firmy, to z pewnością to samo, którym Ewa kusiła Adama.
 2  
Spróbuj to kupić przedłużając umowę w PLAY... Jak Ci się uda to może za miesiąc lub dwa albo trzy...
 0  
Apple jest najlepsze jakosciowo a jakosc kosztuje
 0