Łukasz Szewczyk10.02.2014 (13:08)31 komentarzy

Nowe taryfy w Plusie: Bez limitu lub minuty wymienne na internet

Komórkowa sieć Plus wprowadza w dwóch wariantach nowe Taryfy LTE dla klientów indywidualnych. Pierwszy z nich przeznaczony jest dla tych, którzy nie chcą być ograniczani limitami. Drugi, dla tych, którzy nie lubią planować z wyprzedzeniem, z jakich usług będą w danym miesiącu więcej korzystać.
W Polsce, tak jak na całym świecie dokonuje się smartfonowa rewolucja. Po przyjrzeniu się klientom i rynkowi Plus zmienia podejście do abonamentów i wprowadza dwa warianty taryf. Jeden pozwalający cieszyć się z rozmów i SMS-ów bez limitu, z dobranym pakietem internetowym i nowoczesnym smartfonem. Druga propozycja to taryfy i abonamenty, ale dające pełną wolność ich kształtowania. W każdym miesiącu każdy sam decyduje, czego bardziej mu potrzeba. Dużej części klientów w momencie podpisywania umowy trudno przewidzieć, z czego będą chcieli korzystać za pół roku. W rezultacie otrzymują zbyt dużą liczbę minut w abonamencie, za duży pakiet internetowy lub też pakiety SMS-ów, które nie zawsze w pełni wykorzystują.
Taryfy LTE z rozmowami i SMS-ami bez limitu
Od wtorku (11 lutego 2014 roku) klienci mogą wybierać z abonamentów z pakietem internetowym dopasowanym do swoich potrzeb oraz nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami do wszystkich sieci komórkowych w standardzie.

Dostępna w tej promocji oferta z telefonem za 69,99 zł, to - jak przekonuje operator - najtańszy na rynku abonament, zawierający jednocześnie nielimitowane połączenia i SMS-y do wszystkich sieci, telefon np. smartfon LTE oraz pakiet internetowy.

Plus Abonament: Taryfy LTE bez limitu
Plus Abonament: Taryfy LTE bez limitu
Na start oferty, po przekroczeniu pakietu internetowego, promocyjna cena za 1 MB wynosi 0,02 zł, co jest najtańszą stawką na rynku. Klienci mogą również dokupić za 9,99 zł miesięcznie nielimitowane rozmowy na telefony stacjonarne.

W ofercie dostępne będą także wyższe Taryfy LTE z pakietem 3 GB i znacznie niższymi cenami smartfonów.

Plus Abonament: Taryfy LTE bez limitu - tańsze telefony
Plus Abonament: Taryfy LTE bez limitu - tańsze telefony
A dla klientów, którzy nie potrzebują pakietu internetowego dostępna będzie również oferta bez telefonu z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich sieci komórkowych
w abonamencie z e-fakturą za 29,99 zł (dostępna na www.plus.pl) oraz z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami do wszystkich sieci komórkowych za 39,99 zł .

Plus Abonament: Taryfy LTE bez limitu i bez telefonu
Plus Abonament: Taryfy LTE bez limitu i bez telefonu
Taryfy LTE z pakietami minut wymiennymi na gigabajty
Wkrótce w ofercie Plusa pojawią się również nowatorskie abonamenty z pakietami minut wymiennych na gigabajty.

Plus Abonament: Taryfy LTE z minutami wymienymi na GB
Plus Abonament: Taryfy LTE z minutami wymienymi na GB
W zależności od potrzeb klienta, pakiet sam dostosowuje się do jego użycia w danym miesiącu. I tak, jeśli potrzebnych jest więcej minut na rozmowy, można zwiększyć ich liczbę w miejsce transferu danych. W odwrotnym przypadku, mniej rozmawiając zwiększamy wielkość naszego pakietu internetowego. Pakiet minut wymienia się na gigabajty w stosunku 200 min = 1 GB (czyli 1 minuta to 5 MB). Minuty można także wymienić na SMS-y
w stosunku 1:1.

Plus Abonament: Taryfy LTE z minutami wymienymi na GB - jak to działa?
Plus Abonament: Taryfy LTE z minutami wymienymi na GB - jak to działa?

Komentarze (1 - 10 z 31)

nic im już nie pomoże .. dziadostwo do kwadratu
 42  
porażka, kto wymyśla takie taryfy ? każda inna sieć ma lepsze warunki ... byłem u nich 6 lat ( o 6 za dużo )
 32  
Zebaty dorwal sie do Plusa i juz robi sie dziadostwo.
 31  
Szkoda że tabelka nie jest do końca uczciwie przedstawiona - 69,99zł w plusie jest dla osób przenoszących numer lub obecnych klientów wiec opcja cenowa np Play (ich sprawdziłem) to 69,99zł za to samo + 1,5GB

Natomiast jestem ciekaw oferty z wymiennymi minutami na MB i SMS - jest to coś podobnego do starego pakietu wartościowego Ery (nie tego nowego pomylonego z T-Mobile co mnie zawiódł bo był to pakiet który dla mnie był najlepszy)

Jak poprawią przelicznik minut na SMSy 1/4 to ma wtedy sens.
 5  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
A co myśleliście że za darmo wam nadaje???a darmo to młody i stary Solorz może wam kopów najebać!!!Na chwilę obecną rządzi Mobile Vikings:-)
 33  
Całe szczęście, że konkurencje PLUSA mają nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych za 29 zł miesięcznie.
Co prawda bez nowego telefonu, ale na kij mi kolejna komórka.
------------
PLUS to synonim konserwatywnego dojenia klienta, podobnie jak koncern SONY.
 22  
czemu oni kombinuja to ja nie wiem, jakie cwaniaki porównują swoją oferte z 0,5 Gb z ofertą konkurencji 2 Gb a tylko 10 zł więcej. Jak bym chciał dodatkowy 1 Gb to pewnie 10 zł więc wyjdzie prawie na to samo.
 9  
Nie powaliło mnie to na kolana ,czy oni nie wiedzą co ma konkurencja.Jak by mieli za 29 PLN samą kartę sim z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich komórek,stacionarek i sms do wszystkich to myślę że chętnych by było sporo.
 8  
Najlepiej to wszyscy chcieli by za darmo...!!!
 24  
Najlepiej to wszyscy chcieli by za darmo...!!!
Nie za darmo ale z sensem.
Dajmy dla porównania oferty
- Plus 29,99zł za nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci
- NJU 19,99zł za nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci
lub w cenie Plus-a mamy:
- NJU 29,99zł za nielimitowane rozmowy na komórki i domowe
- NJU 29,99zł za nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci

Jak się mylę to proszę o sprostowanie.

P.s. moje sprostowanie do wcześniejszego

Szkoda że tabelka nie jest do końca uczciwie przedstawiona - 69,99zł w plusie jest dla osób przenoszących numer lub obecnych klientów wiec opcja cenowa np Play (ich sprawdziłem) to 69,99zł za to samo + 1,5GB
W Play w tej cenie nie ma SMS-ów czyli mamy konkurencje Play 1,5GB vs Plus nielimitowane SMS-y
 1